British trains

قطار در انگلستان: راهنمای کامل شما

قطارها در بریتانیا به طور کلی ساده ترین و سریع ترین راه برای رفت و آمد در انگلستان، اسکاتلند و ولز هستند.

سفر ریلی انگلستان یک راه بسیار راحت و غیرمنتظره آسان برای سفر در داخل بریتانیا است و همچنین کاملاً راحت است.

قطار در انگلستان

درباره قطار در انگلستان

سفرهای ریلی برای مدت طولانی بخشی از بریتانیا بوده است که این شبکه به یک سیستم کاملاً شناخته شده و جامع تبدیل شده است.

بسیاری از شهرهای بزرگ انگلستان دارای خطوط حمل و نقل مستقیم به لندن و چندین شهر دیگر از جمله شهرهای کوچکتر هستند.

اکثر روستاهای کوچک یک ایستگاه قطار در نزدیکی خود دارند. با این حال، ممکن است خدمات قطار مکرر وجود نداشته باشد یا ممکن است برای رسیدن به این مکان ها نیاز به یک سفر طولانی باشد.

می توانید بلیط را به صورت آنلاین خریداری کنید. اگر از کشور دیگری به بریتانیا سفر می کنید و بیش از دو یا سه سفر با قطار خواهید داشت، توصیه می شود  بلیط BritRail را از قبل خریداری کنید. این بلیط ها؛ تخفیف، سفر رایگان در دوره های خاص و مزایای اضافی ارائه می دهد.

کلاس های قطار انگلستان

بیشتر خدمات در سطح سال اول یا دوم ارائه می شود. از آنجایی که این کشور کوچک است، سفرهای شبانه با قطار در بریتانیا کم است.

با پرداخت هزینه اضافی برای خدمات ممتاز، مزایایی مانند صبحانه شامل صبحانه یا یک سالن استراحت ممتاز در ایستگاه‌های انتخابی که می‌توانید در بین قطارها در آن وقت استراحت کنید، برایتان به ارمغان می‌آورد. در هر صورت، باید به تفاوت بین نرخ پیش پرداخت و کرایه قطار نگاه کنید.

انواع بلیط قطار در انگلستان

انواع مختلفی از بلیط قطار در انگلستان وجود دارد، اما مهمترین آنها موارد زیر است:

بلیط قطار از قبل خریداری شده

همه ما از هزینه های مرتبط با سفر آگاه هستیم. می توانید با خرید بلیط قطار برای مسافت های طولانی از قبل، معاملات عالی پیدا کنید. افرادی که قصد خرید بلیط قطار را از قبل دارند معمولاً از این رویه پیروی می کنند. به طور معمول، بلیط های تکی، چه استاندارد و چه درجه یک، تقریباً یک ماه قبل از حرکت برنامه ریزی شده برای خرید در دسترس هستند.

البته لازم به ذکر است که بلیط قطار خریداری شده قابل تغییر و استرداد نیست. معمولاً هنگام خرید بلیط از قبل، موظف به استفاده از قطارها و سفر در تاریخ های خاصی هستید که در زمان خرید انتخاب شده اند.

راه دیگری برای صرفه جویی در پول وجود دارد:  استفاده از Railcard  . اگر دانش آموز، سالمند، کودک یا معلول هستید و دارای کارت راه آهن هستید، می دانید که قیمت های بسیار پایین تری برای بلیط قطار به بسیاری از مقاصد عالی خواهید پرداخت.

بلیط قطار معتبر در هر زمان (هر زمان)

Similar Posts