Hobbs-UK-1

هابز انگلستان .. هر آنچه که باید بدانید 2023

همه چیزهایی که باید در مورد هابز انگلستان بدانید، نحوه خرید آنلاین، بهترین فروش و تخفیف، نحوه خرید آنلاین و موارد دیگر!

مجموعه های Hobbs UK برای پاسخگویی به خواسته های زن معاصری که زندگی را دوست دارد در حالی که از میراثی غنی استفاده می کند و همیشه منتظر است، ایجاد شده است.

هابز انگلستان

درباره هابز انگلستان

هابز انگلستان در سال 1981 در همپستد لندن تاسیس شد. صنعتگران حرفه ای به طور روشمند برش های مدرن، خیاطی های مدرن و شبح های بی دردسری را تولید می کنند که از خاستگاه هابز الهام گرفته شده است.

عدم تأثیرگذاری از مدهایی است که می آیند و می روند، چیزی است که هابز انگلستان را به یکی از محبوب ترین مارک ها در جهان تبدیل می کند.

طراحان دائماً به فراتر از یکبار مصرف نگاه می کنند تا مدهای جاودانه ای را بیابند و توسعه دهند که هرگز از مد نمی افتند.

در همین حال، هابز فروشگاه‌هایی را در سرتاسر بریتانیا، امتیازاتی در ایالات متحده و آلمان، به‌علاوه حق امتیاز در دبی و سوئد اداره می‌کند.

این فروشگاه آنلاین به 55 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. برای مشتریانی که عمدتاً میانسال و مسن‌تر هستند، هابز به ارائه لباس‌هایی در محدوده قیمتی متوسط معروف است.

چگونه یک فروشگاه هابز انگلستان پیدا کنیم؟

هابز در بریتانیا به راحتی قابل دسترسی است، زیرا این شرکت حدود 57 فروشگاه رسمی در شهرهای مختلف دارد که می توانید محصولات آنها را پیدا کنید. این فروشگاه ها عمدتاً در پایتخت لندن (24)، آبردین (2)، بلفاست (1)، بیرمنگام (3)، کمبریج (2) واقع شده اند. کاردیف (4)، ادینبورگ (3)، گلاسکو (4). لیدز (1)، لیورپول (3)، منچستر (3)، نیوکاسل آپون تاین (2)، ناتینگهام (2)، آکسفورد (1) و شفیلد (2).

مراحل بعدی را برای پیدا کردن نزدیکترین فروشگاه به محل خود دنبال کنید:

1- از وب سایت رسمی شرکت دیدن کنید، که قابلیتی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با استفاده از موقعیت مکانی فعلی خود، نزدیک ترین فروشگاه به خود را پیدا کنید.

2- با ایمیل شخصی خود وارد شوید یا ثبت نام کنید، سپس مکان مورد نظر خود را پیدا کنید.

3- پس از آن تمام اطلاعات فروشگاه های مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد.

محصولات هابز انگلستان

Similar Posts