خرید در بلفاست … راهنمای کامل شما 2023

آیا می خواهید بدانید کجا برای خرید در بلفاست بروید؟ اگر می خواهید در بلفاست خرید کنید، راهنمای ما شما را به تمام مراکز خرید برتر و بوتیک های مستقل می برد.

این کتاب بازارهای متمایز محله، مراکز خرید، مراکز خرید محلی، و فروشگاه‌های سوغاتی فوق‌العاده را پوشش می‌دهد. ما بهترین مکان‌ها را برای خرید هر کالایی که ممکن است در طول بازدیدتان نیاز داشته باشید، به شما نشان می‌دهیم، خواه این یک سوغاتی بی‌نظیر باشد، چه طعمی از غذاهای محلی یا غذاهای اولیه نادیده گرفته شده.

خرید در بلفاست

10 بهترین مکان برای خرید در بلفاست

میدان ویکتوریا

میدان ویکتوریا یک سنت بلفاست است که بیش از 70 فروشگاه در چهار سطح دارد. این مرکز خرید تنها یک مقصد خرید معروف نیست، بلکه خانه Dome است، یک سکوی مشاهده شیشه‌ای با چشم‌انداز 360 درجه از بلفاست.

این منطقه خرید، تقریباً 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه قطار Lanyon Place فاصله دارد، و دارای انواع کسب‌وکارهای سطح بالا، فروشگاه‌های زنجیره‌ای محبوب، و کافه‌ها، و همچنین Apple Store تنها در ایرلند است. بازدید از تئاتر Odeon یک راه عالی برای گذراندن یک بعد از ظهر بارانی است. میدان ویکتوریا مکانی عالی برای شروع کاوش در مغازه ها، رستوران ها و مناظر اطراف است.

ساعات کاری:  در روز متفاوت است، روزانه باز است

بازی ملکه

آرکید ملکه خانه بوتیک های منحصر به فرد و کالاهای دست ساز باکیفیت است. پاساژ ویکتوریایی آن خانه بوتیک‌های گران‌قیمت زیبایی مانند Rolex و Montblanc است. در سال 1880 ساخته شد.

بازی Queen’s Arcade، دقیقاً روبروی ایستگاه اتوبوس Donegall Place، محل تقریباً بیست و پنج خرده فروش سطح بالا است که برخی از آنها محلی هستند. حتی اگر برچسب‌های گران‌قیمت مورد علاقه‌تان نباشند، فضای دلپذیر این آرکید باعث می‌شود حتماً آن را ببینید.

ساعات کاری :  دوشنبه تا شنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر، یکشنبه ها از ساعت 13 تا 18

بازار سنت جورج

بازار سنت جورج از دهه 1600 وجود داشته است، در دهه 1800 ظاهر معاصر خود را به خود گرفت و در سال 1997 مرمت شد. این بازار دارای غرفه های مختلفی است که محصولات منطقه ای، عتیقه جات و پوشاک می فروشند.

بازار جمعه ها زنده می شود و بیش از 200 فروشنده همه چیز را از غذا گرفته تا پوشاک و عتیقه می فروشند. شنبه همه چیز در مورد آشپزی، گل و صنعت است. صنایع دستی محلی، کالاهای قدیمی، و اجرای موسیقی در روزهای یکشنبه در دسترس هستند. هر روز کمی از همه چیز دارد، اما جمعیت همیشه متفاوت است.

ساعات کاری :  جمعه تا یکشنبه در ساعات مختلف (دوشنبه تا پنج شنبه تعطیل است)

Similar Posts