Zakupy w Belfaście… Twój pełny przewodnik 2023

Chcesz wiedzieć gdzie wybrać się na zakupy w Belfaście? Jeśli chcesz wybrać się na zakupy w Belfaście, nasz przewodnik zabierze Cię do wszystkich najlepszych centrów handlowych i niezależnych butików.

W tej książce opisano charakterystyczne rynki w okolicy, centra wyprzedażowe, lokalne centra handlowe i wspaniałe sklepy z pamiątkami. Pokażemy Ci najlepsze miejsca na zakupy dowolnego przedmiotu, którego możesz potrzebować podczas wizyty, niezależnie od tego, czy jest to jedyna w swoim rodzaju pamiątka, smak lokalnej żywności, czy zaniedbane podstawy.

Zakupy w Belfaście

10 najlepszych miejsc na zakupy w Belfaście

Plac Wiktorii

Victoria Square to tradycja Belfastu, z ponad 70 sklepami rozmieszczonymi na czterech poziomach. Centrum handlowe to nie tylko słynne miejsce zakupów, ale także siedziba Dome, szklanej platformy obserwacyjnej, z której roztacza się 360-stopniowy widok na Belfast.

W tej dzielnicy handlowej, około 10 minut spacerem od stacji kolejowej Lanyon Place, znajduje się wiele ekskluzywnych firm, popularnych sieci sklepów i kawiarni, a także jedyny w Irlandii sklep Apple Store. Wizyta w Teatrze Odeon to doskonały sposób na spędzenie deszczowego popołudnia. Victoria Square to doskonałe miejsce na rozpoczęcie zwiedzania pobliskich sklepów, restauracji i zabytków.

Godziny otwarcia:  Zmieniają się w zależności od dnia, otwarte codziennie

Arkada Królowej

W Queen’s Arcade znajdują się wyjątkowe butiki i wysokiej jakości ręcznie robione towary. W wiktoriańskim pasażu znajdują się piękne, ekskluzywne butiki, takie jak Rolex i Montblanc. Został zbudowany w roku 1880.

Queen’s Arcade, naprzeciwko przystanku autobusowego Donegall Place, jest domem dla około dwudziestu pięciu ekskluzywnych sklepów detalicznych, z których część to lokalni sprzedawcy. Nawet jeśli nie przepadasz za luksusowymi markami, przyjazna atmosfera salonu gier sprawia, że ​​musisz go zobaczyć.

Godziny otwarcia :  poniedziałek-sobota od 9:00 do 18:00, niedziele od 13:00 do 18:00

Rynek Świętego Jerzego

Targ św. Jerzego istnieje od XVII wieku, swój współczesny wygląd przyjął w XIX wieku i został odnowiony w 1997 r. Na rynku znajdują się różne stragany sprzedające produkty regionalne, antyki i odzież.

Targ ożywa w piątki, a ponad 200 sprzedawców oferuje wszystko, od żywności, przez odzież, po antyki. Sobota to czas kulinarny, kwiatowy i rzemieślniczy. W niedziele dostępne są lokalne rękodzieło, starocie i występy muzyczne. Każdego dnia jest wszystkiego po trochu, ale tłumy są zawsze inne.

Godziny otwarcia :  piątek–niedziela w różnych godzinach (nieczynne od poniedziałku do czwartku)

Similar Posts