دانشگاه کاونتری… راهنمای کامل شما 2023

دانشگاه کاونتری یک موسسه آموزش عالی معتبر است که در قلب کاونتری، انگلستان واقع شده است. با سابقه طولانی در ارائه آموزش با کیفیت به دانشجویان از سراسر جهان، دانشگاه کاونتری به دلیل تعهد خود به تعالی در تدریس و تحقیق مشهور شده است.

چه دانشجوی بالقوه ای باشید که به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد پیوستن به یکی از دوره های ما هستید، چه دانشجوی فعلی که به دنبال مشاوره در مورد نحوه استفاده بهینه از زمان خود در اینجا هستید، یا صرفاً فردی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آنچه که دانشگاه کاونتری را بسیار خاص می کند – این وبلاگ برای شماست!

معرفی دانشگاه کاونتری

به دانشگاه کاونتری، یک موسسه معتبر با سنت افتخارآمیز برتری دانشگاهی و روش‌های آموزشی نوآورانه خوش آمدید. به عنوان یک دانشگاه مدرن و جهانی، کاونتری به طور مداوم در خط مقدم تحقیق و آموزش قرار داشته و تجربه تحصیلی محرک و پویا را برای دانشجویان خود فراهم می کند. در این بخش، دانشگاه را به شما معرفی می کنیم و نگاهی اجمالی به شما می دهیم که تحصیل در کاونتری چه چیزی می تواند ارائه دهد.

در سراسر این وبلاگ، تاریخ، دانشگاهیان، زندگی دانشجویی، بورسیه ها و سایر جنبه های دانشگاه کاونتری را کشف خواهید کرد. همچنین در مورد مکان دانشگاه، فارغ التحصیلان مشهور و تأثیر فارغ التحصیلان آن در جهان صحبت خواهیم کرد. چه به دنبال یک تجربه آکادمیک برجسته باشید و چه صرفاً می خواهید در مورد یک دانشگاه منحصر به فرد بیشتر بدانید، این بخش و بخش های زیر مکانی عالی برای شروع هستند.

تاریخچه دانشگاه کاونتری

دانشگاه کاونتری دارای تاریخچه ای غنی است که به سال 1843 باز می گردد که برای اولین بار به عنوان کالج طراحی کاونتری تأسیس شد. در طول سال ها، این دانشگاه دستخوش تغییرات مختلفی شد تا اینکه به آنچه امروز است تبدیل شد، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با تمرکز بر تحقیقات کاربردی. ریشه های آموزشی آن را می توان تقریباً به دو قرن ردیابی کرد، و آن را به ارائه دهنده آموزش با کیفیت برای مدت طولانی تبدیل کرد.

این دانشگاه راه درازی را پیموده است و در حال حاضر یکی از موسسات آموزش عالی در حال رشد در بریتانیا است که طیف وسیعی از دوره‌های کارشناسی را برای دانشجویانی که از زمینه‌های مختلف می‌آیند ارائه می‌کند. تاریخ طولانی آن گواه انعطاف پذیری و تعهد آن به ارائه آموزش با کیفیت بالا برای نسل های آینده است.

دانشگاه کاونتری

چرا دانشگاه کاونتری

اگر قصد ادامه تحصیلات عالی را دارید، دانشگاه کاونتری باید در صدر لیست شما باشد. این دانشگاه تحقیقاتی دولتی سابقه طولانی و مفتخری در ارائه آموزش با کیفیت و بهبود زندگی دانشجویان دارد. دانشگاه کاونتری از زمان پیدایش خود به عنوان کالج طراحی کاونتری در سال 1843، به یکی از موسسات آموزش عالی در حال رشد در کاونتری، انگلستان تبدیل شده است. این دانشگاه همچنین به دلیل مشارکت با موسسات برتر در سراسر جهان در سطح جهانی شناخته شده است.

علاوه بر این، تعهد آن به تجربه دانشجویی، جایزه دانشگاه سال را برای تجربه دانشجویی به ارمغان آورده است. در دانشگاه کاونتری، به طیف وسیعی از برنامه‌های دانشگاهی دسترسی خواهید داشت، با شهریه‌هایی که رقابتی هستند و کیفیت را به خطر نمی‌اندازند. و با داشتن تجربه دانشجویی در خط مقدم همه کارهایی که انجام می دهد، می توانید مطمئن باشید که زمان شما در دانشگاه کاونتری هم از نظر آکادمیک و هم از نظر شخصی مفید و مفید خواهد بود.

رتبه بندی و شهرت دانشگاه کاونتری

دانشگاه کاونتری در بین دانشگاه‌های بریتانیا شهرت زیادی دارد و در راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۱۹ به‌عنوان برترین دانشگاه مدرن این کشور رتبه‌بندی شده و در مجموع در رتبه سیزدهم قرار دارد. علاوه بر این، راهنمای دانشگاه کامل، دانشگاه کاونتری را در رتبه 40 در کشور قرار داده است. جایگاه جهانی این دانشگاه آن را در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 در رتبه 651-700 و در بهترین دانشگاه های جهانی رتبه 1080 قرار می دهد.

این گواهی بر برتری علمی دانشگاه و استانداردهای بالایی است که برای دانشجویان خود تعیین می کند. با تفکیک رتبه‌بندی که نمره استاندارد ورودی 605 از حداکثر 1000، نمره رضایت دانشجویی 3.93 از 5 و نمره کلی 121 را نشان می‌دهد، بدیهی است که دانشگاه کاونتری محیط مساعدی را برای دانش‌آموزان برای برتری در این زمینه فراهم می‌کند. فعالیت های علمی آنها

دانشگاه کاونتری

دوره های دانشگاه کاونتری

دانشگاه کاونتری هنگام بررسی گزینه های تحصیلی خود طیف گسترده ای از برنامه ها را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد. با گزینه های موجود در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، پیشنهادات برنامه از علوم گرفته تا تجارت و حقوق و بسیاری موارد دیگر متفاوت است. لیسانس یک ساله آنها در حسابداری و امور مالی یک انتخاب عالی برای کسانی است که دارای مدارک قبلی هستند و به دنبال کسب مدرک خود در مدت زمان کوتاه تری هستند.

آنها همچنین گزینه های سال پایه را برای کسانی که ممکن است هنوز شرایط اولیه ورود را برآورده نکرده باشند ارائه می دهند. در دانشگاه کاونتری، آنها اهمیت مهارت های قابل انتقال را درک می کنند، به همین دلیل است که دوره ها شامل تحقیق، ایجاد محتوا و یادگیری مبتنی بر مهارت های عملی است. دوره های حرفه ای متمرکز آنها دارای جدول زمانی ساختاری است که به شما امکان می دهد کارآمدتر و با کمترین اختلال در برنامه خود یاد بگیرید.

در اینجا یک نمونه کوچک از دپارتمان هایی که می توانید در دانشگاه کاونتری انتخاب کنید آورده شده است:

اسم دپارتماندانشکده/دانشکده
دانشکده هنر و طراحیدانشکده هنر و علوم انسانی
دانشکده علوم انسانیدانشکده هنر و علوم انسانی
دانشکده رسانه و هنرهای نمایشیدانشکده هنر و علوم انسانی
دانشکده حقوق کاونتریدانشکده بازرگانی و حقوق
دانشکده اقتصاد، دارایی و حسابداریدانشکده بازرگانی و حقوق
دانشکده مدیریتدانشکده بازرگانی و حقوق
دانشکده بازاریابی و روابط عمومیدانشکده بازرگانی و حقوق
دانشکده محاسبات، الکترونیک و ریاضیاتدانشکده مهندسی، محیط زیست و محاسبات
دانشکده انرژی، ساختمان و محیط زیستدانشکده مهندسی، محیط زیست و محاسبات
دانشکده مهندسی مکانیک، هوافضا و خودرودانشکده مهندسی، محیط زیست و محاسبات
دانشکده پرستاری، مامایی و بهداشتدانشکده بهداشت و علوم زیستی
دانشکده علوم روانشناسی، اجتماعی و رفتاریدانشکده بهداشت و علوم زیستی
دانشکده علوم زیستیدانشکده بهداشت و علوم زیستی
دانشکده ورزش و ورزش کاونتریدانشکده بهداشت و علوم زیستی
دانشکده هوافضا، حمل و نقل و ساختدانشکده مهندسی، محیط زیست و محاسبات
مرکز تجارت در جامعهدانشکده بازرگانی و حقوق
مرکز آگرواکولوژی، آب و تاب آوریدانشکده مهندسی، محیط زیست و محاسبات

شهریه دانشگاه کاونتری

Similar Posts