10 התיאטראות המובילים בלונדון … המדריך המלא שלך 2023

התיאטראות הטובים ביותר בלונדון הם מוסדות תרבות בפני עצמם. בווסט אנד של העיר, יש מאות תיאטראות ברמה עולמית שבהם תוכלו לראות מופעים בהפקה גבוהה עם אמנים מהרשימה. אם אתם רוצים לראות מגוון מופעים, ממחזות וריקודים ועד אופרה ומוזיקה קלאסית, זה המקום ללכת אליו. ההופעות הפופולריות נמכרות במהירות, כך שתצטרכו להיות גמישים בתאריכים ובשעות אם תרצו לצפות בקונצרט בלונדון.

בלונדון אפשר לראות הצגה פנטסטית בתיאטרון מפורסם או הפקה לא פחות טובה בתיאטרון שוליים. חברות תיאטרון קטנות מעלות הפקות אינטימיות יותר מאלה שנמצאות בתיאטראות הגדולים של הווסט אנד. לא משנה מה טעמך, לאחד מהתיאטראות המובילים בלונדון יש הצגה בשבילך.

תיאטראות בלונדון

התיאטראות הטובים ביותר בלונדון

הגלובוס של שייקספיר

שייקספיר’ס גלוב הוא העתק מדויק של תיאטרון שייקספיר’ס גלוב, שבו תיירים יכולים לצפות ביצירות של הברד באווירה המזכירה את הופעת הבכורה שלהם מהמאה ה-16. כשזה מגיע לביצוע יצירותיו של שייקספיר, התיאטרון הזה שייקספיר בלבד נחשב לרוב כטוב ביותר בעיר.

הגלובוס של שייקספיר הוא רפרודוקציה של תיאטרון הגלוב, אולם הוא אינו יכול להכיל את אותו מספר אנשים כמו המקור. הקיבולת הראשונית של האירוע של 3,000 צומצמה ל-1,400 עקב אמצעי הגנה משופרים. תיאטרון זה ממוקם על הגדה הדרומית של התמזה, ליד גשר המילניום.

טלפון :  +44 (0)2079 021400

בית האופרה המלכותי

בית האופרה המלכותי מארח הופעות של מחזות, אופרות ובלטים של כמה מהאמנים המוכרים ביותר בעולם. מדי שנה, יש מופעים רבים לבחירה, שרבים מהם מבוססים על אירועים היסטוריים.

למרות העובדה שהארכיטקטורה וההצגות נוטות לעורר מחשבות על חברה גבוהה ועושר היסטורי, התיאטרון עצמו מאוד מסביר פנים לאנשים מכל תחומי החיים. למרות שאין קוד לבוש קפדני, עליך ללבוש את כל מה שגורם לך להרגיש הכי בנוח תוך הקפדה על סטנדרטים מקובלים של הגינות. תיאטרון זה נמצא במרחק הליכה קצר ממזרח לתחנת הרכבת קובנט גארדן.

טלפון:  +44 (0)2072 401200


ויק הצעיר

The Young Vic הוא תיאטרון לאמנויות הבמה השואף להפוך את התיאטרון לזמין לקהל רחב ככל האפשר על ידי שמירה על מחירי כרטיסים נמוכים. כחבר בתיאטרון הלאומי של לורנס אוליבייה, הוא זכה למוניטין של מתן הצגות באיכות גבוהה במחירים נמוכים.

עיצוב הבמה החדש ו-420 מושבים של התיאטרון החדש מספקים חוויה תיאטרלית אינטימית ונינוחה יותר. יהיה מגוון רחב של סגנונות פרזנטציה, החל מחידושים של קלאסיקות ועד יצירות חדשות לגמרי. מלונדון ווטרלו מזרח, זה רק הליכה קצרה משם.

טלפון :  +44 (0)2079 222922

Similar Posts