10 بهترین محله برای اقامت در لندن

بهترین محله‌ها برای اقامت در لندن در نزدیکی مرکز شهر قرار دارند که در آن هتل‌ها، رستوران‌ها، ایستگاه‌های مترو و سایر جاذبه‌های گردشگری وجود دارد. با وسعت وسیع لندن، تصمیم گیری در مورد بهترین محله برای اقامت می تواند دشوار باشد. لندن یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان است و وسعت آن ممکن است برای بازدیدکنندگانی که برای اولین بار به آن سفر می‌کنند بسیار زیاد باشد. در حالی که لوله می تواند شما را تقریباً به هر نقطه از شهر ببرد، دسترسی آن به شمال رودخانه بسیار بیشتر است.

هر گوشه و کنار لندن حال و هوای خاص خود را دارد. چندین منطقه پر جنب و جوش و ایده آل برای خرید یا تفریحات شبانه هستند، اما برخی دیگر دارای موزه ها و دیگر جاذبه های تاریخی هستند. برخی از آنها برای شهرنشینانی که می خواهند هر چند وقت یکبار از آن دور شوند عالی هستند. در حالی که در نظر گرفتن محل اقامت در لندن، مطلوب ترین مناطق شهر را در نظر بگیرید.

بهترین محله ها برای اقامت در لندن

تپه ناتتینگ

ناتینگ هیل یکی از خیره کننده ترین محله های غرب لندن است که فیلمسازان به خوبی از آن آگاه هستند. محله غرب هند در ناتینگ هیل کارناوال سالانه خود را در تعطیلات آخر هفته اوت بانک برگزار می کند. بزرگترین جشنواره خیابانی در اروپا درست در حیاط خلوت شما برگزار می شود.

ممکن است در هر زمانی از سال اوقات خوبی را در آنجا سپری کنید. روز را در بازار معروف پورتوبلو، به دنبال عتیقه جات بگذرانید یا فقط معماری پاستلی رنگ را تحسین کنید. همچنین موزه برندها و سینمای الکتریک، یک سینمای ادواردیایی 1910 که بازسازی شده است، وجود دارد.

گرینویچ

گرینویچ در کرانه جنوبی تیمز قرار دارد. قبل از توسعه‌های DLR و Jubilee Line، مکان آن بسیار دور بود که نمی‌توانست افراد زیادی را به خود جذب کند. با این حال، در نتیجه محیط روستا و جامعه فشرده که در نتیجه منزوی بودن منطقه در گذشته رشد کرده است، اکنون این یک دارایی کلیدی است.

منطقه اطراف دارای طیف گسترده ای از فعالیت های سرگرم کننده است. از موزه ملی دریایی یا کاتی سارک، آخرین چای‌گیر بازمانده دیدن کنید. این ساختمان در کالج نیروی دریایی قدیمی، ساختاری با طراحی سر کریستوفر رن با اهمیت تاریخی به دلیل نزدیک بودن به کلیسای جامع سنت پل، قرار دارد. از خط بین المللی تاریخ می توان در پارک گرینویچ در رصدخانه سلطنتی عبور کرد. بازار گرینویچ یک بازار پر رونق برای اقلام دست ساز است. بعد از شام، برای دیدن یک نمایش به O2 بروید.

کامدن

علیرغم تلاش های اخیر برای اصالت بخشیدن به شهر، کامدن سابقه ای طولانی در وابستگی به ضد فرهنگ دارد. این محله در طول دهه 1970 زمینی حاصلخیز برای صحنه پانک بود. The Ramones، The Sex Pistols و The Clash از جمله گروه‌هایی بودند که در Roundhouse اجرا کردند. آنها راه را برای استعدادهای برتر جدول مانند امی واینهاوس و ادل هموار کردند.

Similar Posts