10 سواحل برتر بریتانیا در سال 2024

خوشحالم که درباره برخی از بهترین سواحلی که در بریتانیا بازدید کرده ام به اشتراک بگذارم.

باید بگویم، سواحل بریتانیا واقعاً شگفت‌انگیز هستند و مکان‌های عالی را برای همه به ارمغان می‌آورند، چه توریستی باشید که مشتاق یک روز تابستانی آفتاب‌زده هستید و چه محلی که به دنبال یک استراحت آخر هفته دنج هستید. در اینجا لیست کوتاهی از بهترین انتخاب های من است که باید آنها را بررسی کنید!

سواحل در انگلستان

1. ساحل فرمبی

ساحل فورمبی یکی از مکان های مورد علاقه من برای یک روز ساحلی خانوادگی است. گستره وسیعی از شن و تپه های مرموز آن را به مکانی جذاب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرده است.

از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به پارکینگ بزرگ و مکان‌های پیک‌نیک، و مسیری با هدایت مناسب به ساحل، تپه‌های شنی و ذخیره‌گاه طبیعی Formby در نزدیکی آن اشاره کرد.

فورمبی بیچ که با افتخار در 40 سواحل برتر انگلستان توسط The Times در رتبه دوازدهم قرار دارد ، جواهری درخشان در تاج گنجینه های ساحلی بریتانیا است.

ساحل فرمبی

2. ساحل غربی ویترینگ

ساحل وست ویترینگ که در فاصله کوتاهی از ساحل ویندمیل در قلب ساسکس غربی قرار دارد، یکی از محبوب ترین ساحل های من است.

کلبه‌های ساحلی عالی آن رنگ و جذابیت عجیبی به آن اضافه می‌کند. چه سگ‌هایم را به پیاده‌روی ببرم و چه در آفتاب تابستانی، زیبایی و آرامش اینجا هرگز مرا تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

بنابراین اگر قصد سفر به سواحل بریتانیا را دارید، West Wittering را از دست ندهید. من می توانم به شما اطمینان دهم، این یکی از بهترین تجربه های ساحلی این کشور است.

ساحل غربی ویترینگ

3. ساحل بورنموث

ساحل بورنموث هرگز به عنوان یک جاذبه توریستی برتر تحت تاثیر قرار نمی گیرد. می توانم به شما بگویم، این ساحل کاملاً ارزش دیدن را دارد.

با داشتن تمیزی برنده جایزه پرچم آبی، این مکان عالی برای پارو زدن یا شنا است. به علاوه، کلبه‌های ساحلی قابل دسترسی با ویلچر این اطمینان را به همه می‌دهد که از تجربه کنار ساحل لذت ببرند.

Similar Posts