8 החופים הטובים ביותר בליברפול … המדריך המלא שלך 2023

לליברפול יש חופים יפים רבים בנוסף לאטרקציות התרבותיות וההיסטוריות הידועות שלה. 8 החופים הטובים ביותר בליברפול מספקים לתושבים ולמבקרים מבחר רחב של מקומות, פעילויות ונפלאות טבע, ומספקים לתושבים ולמבקרים סיכויים בלתי מוגבלים לכיף ולהירגע. חוף קרוסבי מוכר בזכות נפלאותיו הפיסוליות, בעוד שחוף פורמבי ידוע בטביעותיו העתיקות.

וולסי ביץ’, הידוע גם בשם ניו ברייטון ביץ’, ממוקם על הגדה הדרומית של נהר המרסי ברובע ויראל של ליברפול. ניו ברייטון ביץ’ נמצא במרחק של כ-10 דקות נסיעה במונית ממרכז ליברפול. בימים עמוסים, זהו אחד מהיעדים הראשונים למטיילים המחפשים כיסא חוף. הפעולה היא ב-Marine Point. שוק מקורה עם מסעדות, חנויות ואמנות קיר שובת עין.

החופים הטובים ביותר בליברפול

Southport Beach

חוף וואלאסי, הידוע גם בשם ניו ברייטון ביץ’, ממוקם בחצי האי וירל על נהר מרסי, דרומית לליברפול. ניו ברייטון ביץ’ נמצא במרחק של כ-10 דקות נסיעה במונית ממרכז ליברפול. בימי שמש, זהו אזור פופולרי לתפוס כיסא נוח. רוב הפעולה מתרחשת ב-Marine Point. רובע קניות עם בתי קפה, בוטיקים וקירות מעוטרים בציורי קיר.

מועדון הגולף וורן, מגרש ציבורי עם חמישה חורי חוף קשים, כמו גם מגדלור ניו ברייטון ומבצר פרץ’ רוק, שניהם קרובים.

Crosby Beach

חוף קרוסבי הוא חוף ארוך ורחב עם חול יפה ולבן. אפשר למצוא כאן את אחת מתערוכות האמנות הבולטות של ליברפול: מאה דמויות מברזל יצוק פזורות את החוף, כולן מביטים אל הים. אנתוני גורמלי הוא האמן שיצר את הפסלים האלה, וגם הילדים וגם ההורים שלהם ימצאו אותם מרתקים.

חוף קרוסבי הוא אחד החופים הקלים ביותר להגיע אליהם בתחבורה ציבורית, שכן המסלול המקומי מחבר את מרכז ליברפול ו-ווטרלו (מרסיסייד).

Similar Posts