8 بهترین سواحل برتر در لیورپول … راهنمای کامل شما 2023

لیورپول علاوه بر جاذبه های فرهنگی و تاریخی شناخته شده، سواحل زیبای زیادی نیز دارد. 8 سواحل برتر لیورپول انتخاب گسترده ای از مکان ها، فعالیت ها و شگفتی های طبیعی را برای ساکنان و بازدیدکنندگان فراهم می کند و فرصت های نامحدودی برای تفریح ​​و آرامش را برای ساکنان و بازدیدکنندگان فراهم می کند. ساحل کرازبی به خاطر شگفتی‌های مجسمه‌سازی‌اش شناخته می‌شود، در حالی که ساحل فورمبی به‌خاطر آثار باستانی‌اش شناخته می‌شود.

ساحل والاسی، همچنین به عنوان ساحل نیو برایتون شناخته می شود، در ساحل جنوبی رودخانه مرسی در ناحیه ویرال لیورپول واقع شده است. ساحل نیو برایتون حدود 10 دقیقه با تاکسی از مرکز لیورپول فاصله دارد. در روزهای شلوغ، این یکی از اولین مقاصد برای مسافرانی است که به دنبال صندلی ساحلی هستند. اکشن در مارین پوینت است. بازاری سرپوشیده با رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، و هنر دیواری چشم‌نواز.

بهترین سواحل لیورپول

Southport Beach

ساحل والاسی، همچنین به عنوان ساحل نیو برایتون شناخته می شود، در شبه جزیره Wirral در رودخانه مرسی، در جنوب لیورپول واقع شده است. ساحل نیو برایتون تقریباً 10 دقیقه با تاکسی از مرکز لیورپول فاصله دارد. در روزهای آفتابی، این منطقه محبوب برای گرفتن یک صندلی است. اکثر اقدامات در مارین پوینت انجام می شود. منطقه‌ای خرید با کافه‌ها، بوتیک‌ها، و دیوارهای تزئین‌شده.

باشگاه گلف وارن، یک زمین عمومی با پنج سوراخ سخت در خط ساحلی، و همچنین فانوس دریایی نیو برایتون و قلعه راک پرچ، هر دو نزدیک هستند.

Crosby Beach

ساحل کراسبی یک ساحل طولانی و وسیع با ماسه های زیبا و سفید است. یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های هنری لیورپول را می‌توان در اینجا یافت: صد مجسمه چدنی در ساحل پراکنده‌اند که همگی به دریا خیره شده‌اند. آنتونی گورملی هنرمندی است که این مجسمه‌ها را خلق کرده است و هم بچه‌ها و هم والدینشان آن‌ها را جذاب می‌بینند.

ساحل کراسبی یکی از ساده ترین سواحل برای دسترسی به وسیله حمل و نقل عمومی است، زیرا مسیر محلی لیورپول مرکزی و واترلو (مرسی ساید) را به هم متصل می کند.

Similar Posts