Aplikacje i strony porównujące ceny UK … Wszystko, co musisz wiedzieć 2023

Możesz skorzystać z aplikacji do porównywania cen i stron internetowych, aby porównać ceny produktów sprzedawanych przez różne sklepy w Wielkiej Brytanii. Tego typu aplikacje pokazują, ile dany produkt kosztuje w różnych sklepach, dzięki czemu można go kupić w najlepszej cenie.

Zaoszczędź duże pieniądze na zakupach, korzystając z poniższych aplikacji do porównywania cen przed dokonaniem zakupu. W tym artykule analizujemy niektóre z najpopularniejszych aplikacji i stron.

aplikacje do porównywania cen uk

Najlepsze 10 aplikacji do porównywania cen w Wielkiej Brytanii

Koszt gazu gwałtownie rośnie. Wszyscy jesteśmy zgnieceni przez inflację. Trzeba jednak jeszcze kupić kilka rzeczy. Dzisiejsze ceny na półkach sklepowych mogą być zaskakujące, ale są sposoby, aby mieć pewność, że otrzymujesz najwspanialsze oferty.

Swoją rolę mają w tym aplikacje do porównywania cen. Można je wykorzystać zarówno do zakupów osobistych, jak i internetowych, zwłaszcza podczas znaczących wyprzedaży, takich jak Amazon Prime Day czy Black Friday.

Możesz być pewien, że dostałeś najlepszą ofertę na produkt, który rzeczywiście chcesz lub potrzebujesz, przeprowadzając krótką kontrolę. Może nawet znajdziesz kolejny kod rabatowy. Aplikacje są również pomocne, jeśli tylko szukasz oferty, ponieważ wiele z nich wyświetla najnowsze ulotki i wyprzedaże od sprzedawców.

Ogólne aplikacje do porównywania cen UK

Przybliżamy Wam najbardziej chwalone aplikacje do porównywania cen w Wielkiej Brytanii.

Sklep Savvy

ShopSavvy to aplikacja do porównywania zakupów uk, która pozwala łatwo porównać ceny w różnych sklepach. Klienci mają możliwość skanowania kodów kreskowych, wyszukiwania według słów kluczowych lub kodu UPC, albo ręcznego wprowadzania informacji o produktach.

ShopSavvy pokaże Ci, ile kosztują te same lub podobne produkty w Internecie lub w sklepach w pobliżu. Dodatkowo posiada funkcję price match, dzięki której klienci mogą nabyć największą cenę bez konieczności szukania jej gdzie indziej. Dostarcza również informacji o tym, którzy sprzedawcy mają największe zapasy.

Można też dowiedzieć się, kiedy duże sklepy mają wyprzedaże. Możesz spojrzeć na ceny z wielu różnych sklepów. Jednak jedną z najlepszych rzeczy w ShopSavvy jest to, że możesz monitorować ceny na wykresie, aby zobaczyć, jak zmieniają się w czasie. Dzięki temu możesz zaplanować, kiedy kupić rzeczy i kiedy je kupić.

WhatGas Ceny benzyny

Ta aplikacja nie jest ograniczona do Wielkiej Brytanii. Można go używać na każdej z ponad 50 000 stacji, które obsługuje. Możesz użyć mapy, aby znaleźć stacje benzynowe w pobliżu, i możesz kliknąć na każdą stację, aby zobaczyć, ile kosztuje tam paliwo. Możesz również sortować według rodzaju paliwa i dzielić się tym, co znajdziesz.

Ceny benzyny

Niesamowitą rzeczą w tej aplikacji jest to, że porównuje ona koszty na około 8500 stacjach benzynowych w 98% Wielkiej Brytanii. Ceny są również codziennie aktualizowane. Dostępny jest również pomocny planer trasy, a użytkownik może filtrować według przebiegu, marki benzyny i rodzaju paliwa. Zaczęło się jako strona internetowa (petrolprices.com) ponad 10 lat temu, co sugeruje, że wiedzą, co robią.

BuyVia

Główny ekran BuyVia pokazuje od razu najlepsze oferty. Stamtąd można znaleźć skaner kodów kreskowych, który można wykorzystać w sklepach, aby określić najlepsze ceny w sąsiednich sklepach lub online.

BuyVia posiada listę ofert i kuponów. Możesz również użyć aplikacji do porównywania supermarketów uk, aby ustawić alerty, gdy cena interesującego Cię przedmiotu spadnie do określonego poziomu.

Mycartsavings

Mycartsavings ma dla Ciebie kosz pełen smakołyków, niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, czy osobiście. Jest to jedna z aplikacji do porównywania cen w UK, która będzie śledzić koszt przedmiotu zarówno w sklepach, jak i online i da Ci znać, gdy osiągnie kwotę, którą jesteś skłonny zapłacić.

Similar Posts