gucci store glasgow

Gucci İngiltere .. Tam rehberiniz 2023

Gucci UK, tasarımcı üst düzey giysiler satın almak için ülkenin en iyi lüks giyim perakendecilerinden biridir.

Tanınmış firma, Birleşik Krallık’ta erkekler, kadınlar ve çocuklar için çok çeşitli birinci sınıf marka giyim ürünleri sunmaktadır.

Gucci İngiltere

Gucci İngiltere Hakkında

En tanınmış ve ileri görüşlü moda markalarından biri olan Gucci, moda hakkındaki düşüncelerimizi değiştirmeye çalışıyor. Markanın yeni kreatif direktörü Alessandro Michele, markanın imajını gençleştirdi ve dünyanın en çok arzu edilen moda etiketlerinden biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Moda ve tasarım alemlerinde, Gucci ürünleri kalite ve detaylara gösterilen özen açısından rakipsizdir.

Kering, Gucci ve Kering’e ait diğer markaların sahibidir. KERING, birçok tanınmış moda, deri eşya ve mücevher markasının sahibi ve yöneticisi olan milyarlarca dolarlık küresel bir lüks şirkettir.

Gucci, dünyanın en tanınmış markalarından biridir ve uzun zamandır birçok insanın hayatının bir parçası olmuştur. Şirket dünya çapında 11.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Gucci, deri ürünler, giysiler ve parfümler dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi satmaktadır.

Gucci UK, Gucci’nin İngilizce konuşulan pazarlara odaklanan bir yan kuruluşudur.

Bir Gucci İngiltere mağazası nasıl bulunur?

Buradan mağaza bulucuyu kullanarak Gucci Türkiye mağazalarını kolayca bulabilirsiniz .

İngiltere’de çok sayıda Gucci mağazası var, örneğin:

  • Gucci mağaza glasgow
  • Gucci merkezi londra
  • Gucci selfridges
  • Bicester Gucci mağazası

Similar Posts