Gucci UK

Gucci Wielkiej Brytanii: Twój pełny przewodnik 2023

Gucci Wielkiej Brytanii jest obecnie jedną z najbardziej znanych i głównych marek luksusowych na świecie, prawdziwym światowym standardem odzieży i akcesoriów oraz punktem odniesienia dla nowatorskiej, odnoszącej sukcesy firmy.

Torebki, konfekcja, obuwie, akcesoria i wystrój wnętrz to jedne z kategorii produktów oferowanych przez Gucci. Licencjonuje również swoją nazwę do użycia w perfumach i kosmetykach pod szyldem Gucci Beauty.

Gucci Wielkiej Brytanii

O Gucci Wielkiej Brytanii

Guccio Gucci (1881-1953) założył Gucci we Florencji w Toskanii w 1921 roku. Pod przywództwem Aldo Gucci (syna Guccio), Gucci stał się powszechnie znany i symbolem włoskiego Dolce Vita.

Spory rodzinne w latach 80. doprowadziły do ​​całkowitego usunięcia rodziny Gucci ze stolicy firmy do 1993 roku. Po tym niepowodzeniu firma została wskrzeszona z obscenicznymi akcesoriami „Porno Chic”.

Francuska firma Pinault Printemps Redoute, która później zmieniła nazwę na Kering, kupiła Gucci w 1999 roku. Gucci zyskał sławę jako legendarna marka „geek-chic” w 2010 roku.

Logo Gucci

Jeśli chodzi o markę premium, emblemat Gucci może być najbardziej rozpoznawalny. Syn Gucciona Gucciego, Aldo Gucci, dołączył do firmy modowej w 1933 roku i stworzył emblemat dla swojego ojca.

Użycie dwóch G jest wyraźną aluzją do inicjałów Guccio Gucci; jest to twórcza i zapadająca w pamięć metoda przekazania znaczenia założyciela w wizualnie ponadczasowy sposób.

Jak znaleźć sklep Gucci Wielkiej Brytanii?

Na dzień 7 października 2022 r. w Wielkiej Brytanii istnieją 23 sklepy Gucci. Anglia to kraj z największą liczbą lokalizacji Gucci, z 21 sklepami detalicznymi, co stanowi około 91% wszystkich sklepów detalicznych Gucci w Wielkiej Brytanii.

Sklep Gucci Wielkiej Brytanii można znaleźć w następujących miastach: 1- Londyn (13 sklepów), 2- Manchester (3 sklepy), 3- Heathrow (3 sklepy), 4- Bicester Oxfordshire (1 sklep), 5- Birmingham (1 sklep) sklep), 6- Edynburg (1 sklep) i 7- Glasgow (1 sklep).

Jeśli chcesz odwiedzić Gucci Wielkiej Brytanii, wykonaj następujące kroki, aby poznać najbliższy sklep:

Similar Posts