Secondhand Furniture online UK

İkinci El Mobilya online İngiltere … Tam Kılavuzunuz

İngiltere’deki çevrimiçi mağazalardan ikinci el mobilyalarla evimi güzelleştirmeyi seçmek bana gerçekten çok para kazandırdı. İnterneti araştırdım ve eski mobilyalar için en iyi satış noktalarını buldum.

Birleşik Krallık’ta ikinci el mobilyaları tercih etmek, ucuz ama kaliteli mobilyalar edinmek için gerçekten harika bir yoldur. Daha da iyisi, sadece satın almakla kalmıyor, aynı zamanda istenmeyen parçaları da satabiliyorsunuz!

İngiltere’nin en iyi ikinci el mobilyaları

  1. eBay

Londra’da kullanılmış mobilyalar için iyi bir anlaşma yapmanın çok sabır ve çaba gerektirdiğini çabucak öğrendim. Her zaman eBay’e giderim ama dikkat edin, orası da bir sürü ıvır zıvırla dolu! Önemli olan, aramayı dikkatlice “kullanılmış” olarak filtrelemek ve mümkün olduğunca spesifik terimler kullanmaktır.

Elbette, bazı ürünleri şahsen teslim alabilirsiniz, ancak çoğunlukla, ekstra bir ücret karşılığında bir kurye tarafından gönderilecektir. Bazı ürünlerde “Şimdi Satın Al” seçeneği olduğunu, bazılarında ise teklif vermeniz gerektiğini fark ettim.

  1. etsy alışveriş

Çoğu insanın Etsy’yi sık kullanmadıkları takdirde küçümseme eğiliminde olduklarını keşfettim. Tecrübelerime göre, genellikle alışveriş yapanlar beş yıldız veriyor. Başlangıçta küçük el yapımı ürünlerle başladı ancak o zamandan beri hızla ilerledi.

Bana göre Etsy, Birleşik Krallık’ta kullanılmış mobilyalar için muhtemelen en esnek pazar yeri. Her türlü yeni ve eski mobilyayı veya ev dekorunu satın almanın yanı sıra, sadece sizin için bir parçayı kişiselleştirecek birini de bulabilirsiniz.

Benzersizlik bununla da bitmiyor. Etsy, el yapımı ürünler sunmanın yanı sıra yeniden tasarlanmış mobilyalar konusunda da oldukça yetenekli. Eski bir gardırobun ya da basit bir panonun nasıl çarpıcı bir şeye dönüştürülebileceğini görmek inanılmaz!

  1. Vinterior

İngiltere’de ikinci el mobilya konusunda uzmanlaşmış bu online mağazaya rastladım. Farklı tarzlara ve bütçelere hitap ederken vintage ve antika mobilyalara verdiği önem ilgimi çekti. Harika bulduğum şey, tüm ürünlerin bağımsız satıcılar tarafından satılıyor olması.

Evim için o mükemmel parçayı bulmak için, titizlikle seçilmiş koleksiyonlarından satın alabilir ya da arama sonuçlarımı tasarımcı, renk, tasarım, malzeme ve hatta döneme göre uyarlayabilirdim.

Similar Posts