|

Londra’daki En İyi 9 Outlet … Tam Rehberiniz 2023

Londra şehri, şehrin asaletinin kanıtını taşıyan anıtlar ve tarihi maratlar dahil olmak üzere turizm ve eğlencenin tüm yönleriyle ve kalbinde Thames Nehri’nin aktığı büyüleyici doğasıyla İngiltere’nin en güzel şehri ve parlak başkentidir. , en güzel manzarayı vererek onu İngiltere’nin en önemli turizm şehri yapıyor.

Bu harika şehirde ayrıca çok sayıda tiyatro, müze ve tarihi kilise vardır ve en önemli cazibe merkezlerinden biri, Londra’nın zarif merkezlerinde ve caddelerinde, özellikle de seçkin Outlet In London’da alışveriş keyfidir.

Londra'daki Satış Noktaları

En iyi Londra otelleri

Londra, İngiltere’de en yeni olanaklarla donatılmış zarif konaklama birimleri sunan ve şehrin harika simgelerinin en güzel manzarasını sunan harika bir seçkin oteller grubuna sahiptir ve Arap ziyaretçilere göre Londra’daki en iyi otellerin bir listesini sunacağız. derecelendirmeler ve görüşler aşağıda.

Londra’daki En İyi Satış Noktaları

Çeşitli Londra pazarları, ünlü bir üne ve hayali fiyatlara sahip lüks alışveriş merkezleri ile kalitesi her şeyden daha az olmayan ve fiyatları herkese göre daha düşük olan Outlet London alışveriş merkezleri arasında Londra’nın en önemli turistik yerlerinden biridir. bütçeler ve aşağıda en ünlü Outlet London merkezlerinden bir seçkiyi tartışacağız.

Londra Tasarımcı Outlet

London Designer , Londra’daki en iyi outlet mağazalarından biridir ve giyimden ayakkabıya ve mücevhere kadar en ünlü uluslararası markaların 80 mağazasını içermesi nedeniyle, ister şehrin sakinleri, ister turistler olsun, alışveriş tutkunlarını cezbeden en büyük alışveriş noktalarından biridir. yüksek kalite ve düşük fiyatlar ile karakterize edilen zarif tasarımlarla.

Ayrıca, lezzetli yiyecek ve içecekleri uygun fiyatlara kaliteli bir şekilde sunmasıyla öne çıkan 20 restoran ve kafe, bu özel turda sevdiğiniz filmi izleyebileceğiniz büyük bir sinema salonu ve konfor sağlayan birçok tesis bulunmaktadır. büyük bir otopark ve özel ihtiyaçları olan insanlar için özel bir başka gibi müşterileri için.

Çalışma saatleri

Pazar hariç haftanın her günü 10:00 – 20:00 saatleri arası.

Pazar günleri 10:00 – 19:00 saatleri arasında.

Burberry Outlet

Londra’nın en ünlü outlet pazarı olan Burberry, MS 1856’da kurulmuş, İngiltere’de yapılan zarif paltolar ve İskoçya’da dokunmuş kaşmir eşarplar gibi en iyi ürünleri sunma konusundaki ustalığı ve becerisiyle tanınan bir İngiliz lüks şirketidir.

Burberry ayrıca kadın kıyafetleri, çeşitli çekici cüzdanlar, lüks erkek kıyafetleri, gömlekler, paltolar ve daha fazlasının yanı sıra özgün parfümler, kemerler ve çocuk malzemelerinin yanı sıra ziyaretçilerin temel ihtiyaçlarını karşılayan bir süpermarket de satıyor. bu türünün tek örneği alışveriş merkezine.

Çalışma saatleri

Pazar hariç haftanın her günü 10:00 – 19:00 saatleri arası.

Pazar günleri 11:30 – 18:00 saatleri arasında.

Similar Posts