| |

Manchester’daki En İyi 10 Otel…2023 Tam Rehberiniz!

Manchester’da tatil yapmayı planlıyor ve şu anda hangi otelde kalacağınıza karar vermek konusunda kafanız oldukça karışık mı? Peki dostum merak etme!

Çünkü bu Manchester’daki en iyi 10 otel yazımızda, oradaki bazı oteller hakkında kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz! Aşağıda okuyun!

Manchester'daki En İyi 10 Otel

Hakkında

Manchester, Büyük Britanya’da bulunabilecek şehirlerden biridir ve çoğunlukla en ünlü uluslararası futbol kulübü olan Manchester City ve Manchester United’ın yeri olarak bilinir. Bu şehrin bu 2 dev uluslararası futbol kulübüne sahip olması, bu şehri her seferinde futbol izlemek ve hatta sadece tatil yapmak için gelen ve giden çok sayıda turist yapıyor.

Tatil zamanınızda Manchester’da kalacak en iyi yeri aramak konusunda hala kafanız karıştıysa, bu yazıda bütçe, konfor ve lüks gibi tercihlerinizi karşılayabilecek birkaç otel bulacaksınız. Menüyü önce lüks oteller listesine göre ayırdık, onların altında da sıradan oteller var.

Manchester’daki En İyi 10 Otel; Lüks oteller

Lüks oteller genellikle en az 5 yıldıza sahiptir ve çoğunlukla fiyatları, müşterilerine sundukları tesis ve hizmetlere paralel olarak oldukça yüksektir. Manchester’da bunlardan birkaçını bulabilirsiniz, işte listeler;

1. Edward Dönemi Manchester’ı

Manchester’daki en iyi 10 otelin ilk listesinde The Edwardian Manchester var. Manchester’da İngiliz görünümlü bir otelde kalmak istiyorsanız, bu Edwardian Manchester otelini deneyebilirsiniz. Dışarıdan, bu bina Edward döneminden kalma bir bina karakterine sahiptir.

Bu binayı her gördüğünüzde ve içinde kaldığınızda güzel mimarisi gözlerinizi bozacak. Bu otel, Manchester’da bulabileceğiniz en iyi beş yıldızlı otellerden biridir. Turist olarak sizler için çok stratejik bir bölge olan belediye binasına 0,1 km uzaklıkta olup, ayrıca istediğiniz her türlü araç ile ulaşım oldukça kolaydır.

Burada bir gece kalmayı planlıyorsanız, bir yetişkin odasının gecelik maliyeti en az 98 £ olacaktır. Tabii ki kiralayabileceğiniz birçok oda tipi var ama temel fiyat 98 £. Birçok beş yıldızlı otel gibi bu otelde de havuz, spa, restoran ve konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için birçok önemli tesis bulunmaktadır. Öyleyse bir dene!

2. Borsa Oteli

Bu otel aynı zamanda dışarıdan bakıldığında oldukça İngiliz görünümlü bir mimariye ve otelin içinde konakladığınızda oldukça modern görünen odalara sahiptir. Ayrıca şehir merkezine sadece 0,2 km uzaklıkta çok stratejik bir bölgede yer almaktadır ve şehrin istediğiniz her yerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Similar Posts