Najtańsze uniwersytety w Londynie dla studentów zagranicznych 2023

Jak aplikować na University of Greenwich?

Jeśli jesteś studentem zagranicznym w Unii Europejskiej, użyjesz strony internetowej UCAS, aby złożyć wniosek. Jeśli składasz wniosek z innego kraju, możesz wysłać wniosek bezpośrednio na uniwersytet lub skorzystać z przedstawiciela w danym państwie. Biuro międzynarodowe zdecyduje następnie, czy jesteś odpowiedni na wybrany przez siebie kurs i złoży ci ofertę.

Londyński Uniwersytet Metropolitalny

To jest uniwersytet publiczny w Londynie, który prowadzi badania. London Metropolitan University powstał w wyniku połączenia Institution of North London i London Guildhall University. To najtańsza uczelnia w mieście. Znani są z tego, że zabierają swoich uczniów na wycieczki do miejsc pracy.

Średnie czesne
Roczne czesne szacuje się na 12 700 GBP – 13 250 GBP.

Jak ubiegać się o przyjęcie na London Metropolitan University?

Wybierz kurs, przeczytaj, czego będzie dotyczył i wypełnij formularz, aby się zapisać. Będziesz musiał napisać osobiste oświadczenie o tym, dlaczego chcesz wziąć udział w kursie. Na stronie internetowej uniwersytetu będziesz musiał przesłać więcej dokumentów potwierdzających.

Uniwersytet Prawa

Jednym z najstarszych miejsc do studiowania prawa, biznesu lub dziedziny zawodowej w Wielkiej Brytanii jest University of Law. Jest właścicielem dwóch z dziewięciu londyńskich sklepów. Nauczyłem więcej prawników niż jakakolwiek inna szkoła w Wielkiej Brytanii. Jest znany jako jedna z najtańszych uczelni w Londynie dla studentów zagranicznych. Celem uczelni jest nauczanie studentów w sposób realny, aktualny, użyteczny i angażujący ich.

Średnie czesne
Roczne czesne wynosi około £11,750.

Jak aplikować na Uniwersytet Prawa?
Istnieją dwa główne sposoby składania wniosków. Możesz złożyć wniosek przez LawCAB. Możesz zapisać się na kursy prawa w pełnym wymiarze godzin na kampusie. W przypadku innych kursów podyplomowych, takich jak kursy online i kursy w niepełnym wymiarze godzin, możesz aplikować bezpośrednio na uczelnię.

Uniwersytet we wschodnim Londynie

Celem University of East London jest bycie szkołą skoncentrowaną na karierze, która stawia przyszłość uczniów na pierwszym miejscu. Jest to uniwersytet publiczny w Londynie z trzema kampusami. Jest znany jako jedno z najtańszych miejsc do studiowania w Londynie dla zagranicznych studentów. Kilka kursów uczy o biznesie, prawie, naukach społecznych, dziennikarstwie, architekturze, inżynierii i innych zawodach.

Średnia opłata za naukę:

W przypadku studentów studiów licencjackich roczne czesne wynosi około 13 080 £. Dla studentów studiów podyplomowych jest to 13 920 funtów.

Czytaj także: Lotniska w Wielkiej Brytanii Lista lotnisk w Wielkiej Brytanii w 2023 r

Jak aplikować na University of East London?

Możesz złożyć wniosek bezpośrednio na uczelni lub za pośrednictwem strony trzeciej. Na przykład osoby, które chcą zostać studentami, będą aplikować za pośrednictwem UCAS. UCAS jest organizacją odpowiedzialną za obsługę wszystkich aplikacji na pierwszy rok studiów na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii. Zakładka stypendialna mówi, że musisz rozpocząć aplikowanie na University of East London co najmniej 18 miesięcy przed rozpoczęciem studiów, które chcesz uzyskać.

Similar Posts