Oxford’daki En İyi 4 Alışveriş Merkezi … Tam Kapsamlı Rehberiniz 2023

Oxford, onu hareketli bir şehir yapan kültürel cazibe merkezleri ve birçok turistik cazibe merkezi ile bilinmesine rağmen, Oxford’da benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız için sizi daha uzun süre kalmaya ikna edecek çeşitli alışveriş merkezleri de sunmaktadır.

Bu çalışmayı, size Oxford’daki en önemli Alışveriş Merkezleri hakkında bilgi vermek ve bu alışveriş merkezlerini farklılaştıran ve onları herkes için harika alışveriş yerleri yapan her şeyin kısa bir incelemesini sağlamak için kullanın ve turistik geziniz sırasında bu alışveriş merkezlerini ziyaret etmenizi öneririz. Oxford’da.

Oxford Bölgesindeki Alışveriş Merkezleri

En İyi Oxford Otelleri

Oxford’da turizm inkar edilemez bir zevktir, ancak öncelikle seçtiğiniz otel tarafından belirlenir. İster lüks bir otel, ister ekonomik bir konaklama yeri veya çeşitli manzara ve olanaklara sahip bir konaklama yeri arıyor olun, aradığınızı hiç şüphesiz rehberimizde bulacaksınız.

Oxford’daki En İyi Alışveriş Merkezleri

Westgate Oxford

Yer: Oxford Şehir Merkezi, OX1 1NZ

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma 9am-8pm, Cts 9am-7pm, Paz 11am-5pm

Westgate Oxford, tek bir büyüleyici cam çatı altında 125’in üzerinde mağaza, restoran ve eğlence seçeneğiyle Oxford’un önde gelen alışveriş destinasyonudur. Bu mimari açıdan etkileyici, 440 milyon sterlinlik yeniden yapılanma, tarihi binaları modern perakende alanlarıyla birleştiriyor.

Westgate Oxford’daki önemli ilgi çekici yerler şunlardır:

  • John Lewis mağazası
  • 30.000 metrekarelik Marks & Spencer mağazası
  • IMAX ekranlı Curzon sineması
  • Çatı restoranı ve teras barları
  • Zara, Kate Spade, Calvin Klein gibi cadde markaları yelpazesi

Westgate Oxford, şehir merkezinin tam kalbine heyecan verici yeni alışveriş ve yemek seçenekleri getirdi. Büyüleyici Oxford silüetine bakan bir içki veya yemekle gevşemeden önce, bir öğleden sonrayı mağazalara göz atarak geçirmek için ideal bir mekandır.

Similar Posts