Oxford’daki En İyi 4 Alışveriş Merkezi … Tam Kapsamlı Rehberiniz 2023

Tapınakçılar Meydanı Alışveriş Merkezi Oxford

Templars Square Mall, Greg’s Restaurant ve Boswells Café gibi çeşitli restoran ve kafelere sahiptir ve bu da burayı yemek yemek ve alışveriş yapmak için harika bir yer yapmaktadır. Alışveriş merkezi aynı zamanda Oxford’un en büyüklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Çalışma Saatleri: 08:00-22:00
İletişim: +44 1865 712022

Clarendon Oxford Alışveriş Merkezi

Yer: Cornmarket St, Oxford OX1 3JD

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma 9am-5:30pm, Cts 9am-6pm, Paz 11am-5pm

Clarendon Center, yoğun Cornmarket Caddesi üzerinde yer alan devasa bir kapalı alışveriş merkezidir. 60’tan fazla mağazasıyla Oxford’un merkezindeki en işlek alışveriş bölgelerinden biridir.

İki katlı kompleks, moda, güzellik, elektronik, kitap, ev eşyası ve diğer ürünleri sağlayan üst düzey markaların ve bağımsız butiklerin bir karışımına ev sahipliği yapıyor. Debenhams, H&M, WHSmith, Boots ve Waterstones önemli perakendecilerdir.

Alışveriş gezileri arasında yakıt ikmali yapmak için çok çeşitli kafe ve yemek mekanları da bulunmaktadır. Ayrıca, merkez, Oxford’un geri kalan mağazalarını, restoranlarını ve kolejlerini keşfetmek için iyi bir konuma sahiptir.

Botley Perakende Parkı

Sonunda Oxford’un ana “şehir dışı” alışveriş merkezi. Çok sayıda perakende ve ticari zincir mağazanın yanı sıra ücretsiz otoparka sahiptir.

Bu alışveriş merkezinde çeşitli mağazalar yer almaktadır. Wickes, Dunelm, Oak Furniture World ve diğer seçenekler var. Jewishson, Toolstation ve diğer ticari perakendeciler de mevcuttur. Oxford’daki ana Argos Extra mağazası açıldı. Diğer şeylerin yanı sıra alet, oyuncak ve mobilya satıyor.

Similar Posts