אפליקציות ואתרים להשוואת מחירים בבריטניה .. כל מה שאתה צריך לדעת 2023

אתה יכול להשתמש באפליקציות ואתרי השוואת מחירים כדי להשוות את המחירים של מוצרים שנמכרים בחנויות שונות בבריטניה. סוגים אלה של יישומים מראים לך כמה עולה מוצר בחנויות שונות כדי שתוכל לקנות אותו במחיר הטוב ביותר.

חסוך כסף רב על הקניות שלך על ידי שימוש באפליקציות למטה כדי להשוות מחירים לפני שאתה מבצע רכישה. במאמר זה, אנו בוחנים כמה מהאפליקציות והאתרים הפופולריים ביותר.

אפליקציות להשוואת מחירים בבריטניה

10 האפליקציות הטובות ביותר להשוואת מחירים בבריטניה

עלות הגז מזנקת. כולנו נמעכים על ידי האינפלציה. עם זאת, אתה עדיין צריך לקנות כמה דברים. תמחור המדף של היום יכול להיות מפתיע, אבל יש דרכים לוודא שאתה מקבל את ההצעות הטובות ביותר.

לאפליקציות להשוואת מחירים יש תפקיד בכך. ניתן להשתמש בהם הן לרכישה אישית והן לרכישה מקוונת, במיוחד במהלך מכירות משמעותיות כמו Amazon Prime Day או Black Friday.

אתה יכול להיות בטוח שקיבלת את העסקה הטובה ביותר על המוצר שאתה באמת רוצה או צריך על ידי ביצוע בדיקה קצרה. אולי אפילו תמצא קוד הנחה אחר. האפליקציות מועילות גם אם אתה רק מחפש עסקה מכיוון שרבים מהם מציגים את העלונים והמכירות העדכניים ביותר של קמעונאים.

אפליקציות השוואת מחירים כללית בבריטניה

אנו מביאים לכם את אפליקציות השוואת המחירים המוערכות ביותר בבריטניה.

חנות Savvy

ShopSavvy היא אפליקציית השוואת קניות בבריטניה המאפשרת לך להשוות מחירים בקלות בחנויות שונות. ללקוחות יש אפשרות לסרוק ברקודים, לחפש לפי מילת מפתח או קוד UPC, או להזין מידע על המוצר באופן ידני.

ShopSavvy תראה לך כמה עולים מוצרים זהים או דומים באינטרנט או בחנויות הקרובות אליך. בנוסף, יש לו פונקציית התאמת מחיר המאפשרת ללקוחות לרכוש את המחיר הגבוה ביותר מבלי לחפש מקום אחר. זה גם מספק מידע על אילו קמעונאים יש את המלאי הגדול ביותר.

אתה יכול גם לגלות מתי חנויות גדולות עורכות מכירות. אתה יכול להסתכל על מחירים מהרבה חנויות שונות. עם זאת, אחד הדברים הטובים ביותר ב- ShopSavvy הוא שאתה יכול לעקוב אחר המחירים בתרשים כדי לראות כיצד הם משתנים לאורך זמן. זה מאפשר לך לתכנן מתי לקנות דברים ומתי לקנות אותם.

WhatGas מחירי דלק

אפליקציה זו אינה מוגבלת לבריטניה. ניתן להשתמש בו בכל אחת מיותר מ-50,000 התחנות שבהן הוא תומך. אתה יכול להשתמש במפה כדי למצוא תחנות דלק בקרבתך, ותוכל ללחוץ על כל תחנה כדי לראות כמה עולה שם דלק. אתה יכול גם למיין לפי סוג דלק ולשתף במה שאתה מוצא.

מחירי דלק

הדבר המדהים באפליקציה הזו הוא שהיא משווה עלויות בסביבות 8500 תחנות דלק ב-98% מבריטניה . המחירים מתעדכנים גם מדי יום. זמין גם מתכנן מסלול מועיל, ותוכל לסנן לפי קילומטראז’, מותג בנזין וסוג דלק. זה התחיל כאתר מקוון (petrolprices.com) לפני יותר מ-10 שנים, מה שמרמז שהם יודעים מה הם עושים.

BuyVia

המסך הראשי של BuyVia מציג לך את העסקאות הטובות ביותר מיד. משם, אתה יכול למצוא סורק ברקוד שבו אתה יכול להשתמש בחנויות כדי לקבוע את המחירים הטובים ביותר בחנויות שכנות או באינטרנט.

ל-BuyVia יש רשימה של עסקאות וקופונים. אתה יכול גם להשתמש באפליקציית השוואת סופרמרקטים בבריטניה כדי להגדיר התראות מתי המחיר של פריט שאתה מעוניין בו יורד לרמה מסוימת.

Mycartsvings

ל-Mycartsavings יש סל מלא בכל טוב בשבילך, בין אם אתה קונה באינטרנט או באופן אישי. זוהי אחת מאפליקציות השוואת המחירים בבריטניה שתעקוב אחר העלות של פריט גם בחנויות וגם באינטרנט ותודיע לך מתי הוא משיג את הסכום שאתה מוכן לשלם.

Similar Posts