מכירת בגדים באינטרנט בבריטניה .. המדריך המלא שלך 2023

נקה את הארון שלך ומכור את הבגדים שלך באינטרנט בבריטניה. זה יעזור לך להתמודד עם העלייה במחירים ולהרוויח קצת כסף על ידי מתן הבגדים שלך למישהו אחר שיאהב וישתמש בהם.

מכירת בגדים באינטרנט בבריטניה היא כמו להיות במירוץ גדול עם הרבה אנשים אחרים. כל אחד רוצה לקבל את החלק שלו מהעוגה ולהצליח. כדי להצליח, אתה צריך להיות ייחודי ולהציע משהו מיוחד שגורם לאנשים לרצות לקנות ממך במקום מישהו אחר.

מכירת בגדים באינטרנט בבריטניה

השוואת פלטפורמות למכירת בגדים באינטרנט בבריטניה

בטבלה זו, ניסיתי להשוות בין פלטפורמות עיקריות בבריטניה בהן תוכלו למכור בגדים באינטרנט, כללתי עמלות, תהליך תשלום וכל שאר הפרטים עבורכם.

+ 10% עמלה על מכירותדמי מנוי
תהליך תשלוםדמיפלטפורמההמתאים ביותר עבור
Depop10% עמלה על מכירותהתשלום מעובד באמצעות Depop, המוכר שילם מידביגוד קז’ואל/וינטג’, הגדרה פשוטה
Vintedללא עמלות מכירה, הקונה משלם עמלההתשלום מעובד באמצעות Vinted, המוכר שילם לאחר מסירהמכירות מהירות של מותגים נפוצים, קונים מקומיים
עמלות הכנסהל-eBayאפשרויות תשלום שונות, המוכר שולם לאחר עסקה מכירותפומביות, מלאי מגוון, טווח הגעה רחב
Prelovedללא עמלותארגן תשלום ישירות עם הקונהמודעות מקומיות בחינם, בניית מערכות יחסים
Rebelle15 £ לכל פריט שנמכר עמלתRebelle מטפלת בתשלום לאחר משלוחמעצב/מותגי יוקרה, אימות
ASOS Marketplace+ עמלה על מכירותASOS מטפלת בתשלום לאחר משלוחמותגים מבוססים, גישה ללקוחות ASOS
Vestiaire Collective13-25% עמלה על מכירות מעל 130 פאונדתשלום לאחר אימות ומשלוחמעצב/מותגי יוקרה, אימות
Thrift+ללא עמלות, אבל הקרנה איכותיתThrift+ מטפלת בתשלום לאחר המכירהנוחות, קיימות, מותגים יוקרתיים

המקומות הטובים ביותר למכירת בגדים באינטרנט בבריטניה

דפופ

פשט את הארון שלך והרוויח כסף על ידי מכירת הבגדים שלך באינטרנט בבריטניה. הסתגלו לעליית המחירים והרוויחו קצת כסף נוסף על ידי מציאת בעלים חדשים לפריטי הלבוש שלכם.

Depop מאפשר למוכרים לרשום את המוצרים שלהם ללא עמלות פרסום. עם זאת, הפלטפורמה לוקחת עמלה של 10% ממחיר המכירה הסופי. למוכרים יש את החופש לקבוע מחירים משלהם ולקבל תשלום מיידי ברגע שהפריטים שלהם נמכרים.

האפליקציה נראית דומה לאינסטגרם ומאפשרת למשתמשים להעלות תמונות מרובעות של הפריטים שלהם למכירה. חשוב לספק תיאור יסודי של מצב הפריט ותכונותיו בעת מכירת משהו.

אתה יכול למכור מגוון רחב של פריטים מהמלתחה שלך בפלטפורמה זו, אך פריטים פופולריים כוללים בגדי רחוב שאינם זמינים יותר בחנויות ופריטי וינטג’.

Vinted

Vinted היא פלטפורמה פופולרית בבריטניה לקנייה ומכירה של בגדים יד שנייה, המציעה יתרון על פני פלטפורמות אחרות כמו Depop ו-eBay בכך שהיא לא גובה עמלות מכירה כלשהן.

במקום לקחת עמלה ממחיר המכירה של המוכר, Vinted גובה מהקונה עמלה המבוססת על מחיר הפריט. המשמעות היא שכמוכר, אתה מקבל את מלוא סכום הכסף עבור המוצר שלך. Vinted גם אינה גובה עמלה על עלויות המשלוח של הקונה, עליהן על הקונה לשלם.

איביי

Similar Posts