קניות ביורק … המדריך המלא שלך 2023

חווה את יורק כגן עדן לקונים! לחוויית קניות בלתי נשכחת, חקור את הרחובות הצבעוניים והעסקים הנסתרים. ספר זה מכסה הכל, החל ממקומות שווקים היסטוריים ועד למרכזי קניות מודרניים.

קניות ביורק היא חוויה קסומה להפליא שעונה על כל טעם ונטייה. עיר היסטורית זו מפורסמת לא רק בזכות הארכיטקטורה היפה וההיסטוריה העשירה שלה, אלא גם בזכות סצנת הקניות האקלקטית שלה, המשלבת באופן מושלם מסורת ומודרניות. בין אם אתה פאשניסטה, אספן וינטג’ או חובב אוכל, ביורק יש מגוון אפשרויות שיספקו את הצרכים הקמעונאיים שלך. בואו נחפור במדריך השלם הזה כדי לגלות את עולם הקניות המרתק של יורק.

קניות ביורק

רחוב הפרלמנט

ניתן למצוא את מגוון החנויות הטוב ביותר ברובע ההיסטורי של יורק. כתוצאה מכך, סביבת החנות היא ייחודית ומושכת. האירוח והקשקושים הנהוגים ביורקשייר, עם כמה דברים מוזרים ומרתקים, במקום התחכום היוקרתי של רחוב אוקספורד בלונדון.

ניתן למצוא את מרכזי העסקים הגדולים ביותר של העיר רחוק יותר מהלב ההיסטורי. הקניונים האלה אולי לא גדולים כמו Sheffield’s Meadowhall או Leeds’ White Rose, אבל הם יספקו את צורכי הקניות שלך. גלה לאן ללכת ומה לקנות בטיול הקניות הבא שלך ליורק, בין אם בתוך חומות העיר או מחוצה לה.


שוק שאמבלס

שוק שאמבלס, הממוקם בין רחוב הפרלמנט והשאמבלס, הוא מהומה של צבע והמולה. 70 המוכרים בשוק החיצוני מוכרים הכל מירקות טריים ועד בגדי וינטג’, מזכרות ועד מעדני רחוב ועוד הרבה יותר, והכל במחירים סבירים. בידור חי מסופק לעתים קרובות במגרש האוכל.

אל תשכחו להסתכל סביב החנויות ליד השוק. השמבלס שווה ביקור לא רק בגלל המראה הנפלא של ימי הביניים שלו, אלא גם בגלל העסקים המיוחדים המדהימים שלו. אני מציע את Ye Olde Pie & Sausage Shoppe ואת החנות שאסור למנות כמקומות טובים להתחיל בהם.

שעות פתיחה:  מדי יום בין השעות 9:00-17:00

מרכז קניות קופרגייט

כיכר קופרגייט והליין שמסביב לה ידועים כמרכז הקניות קופרגייט ומארחים מגוון קמעונאים יוצאי דופן. הוא ממוקם באופן אידיאלי ליד מספר תחנות אוטובוס, חניון מרכזי בפיקדילי, וחניה חינם ברחוב ליד מגדל קליפורד.

המדרחוב הוא ביתם של חנויות גדולות כמו פרימרק וטופשופ, כמו גם בוטיקים בודדים כמו Castle Fine Art ו-The Whisky Store. זהו גם המיקום של קתדרלת סנט מרי מימי הביניים ומרכז הוויקינגים הידוע בעולם Jorvik.

שעות פתיחה :  שני עד שבת מ-9:00 עד 17:30, יום ראשון מ-10:30 עד 17:00

Similar Posts