| |

تحصیل در انگلستان: هزینه ₤ | دانشگاه ها | رویه ها و بیشتر 2023

تحصیل در انگلستان یک مقصد جذاب برای دانشجویان بین المللی است. این دانشگاه از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار است و دانشگاه های آن جزو بهترین های جهان هستند.

در این مقاله در مورد هر آنچه که می خواهید در مورد آموزش عالی در انگلستان بدانید صحبت خواهیم کرد.

تحصیل در انگلستان

نگاهی سریع به آموزش در انگلستان


انگلستان، محل دانشگاه کمبریج، قدیمی ترین دانشگاه جهان، بهترین کشور از نظر کیفیت آموزش و کیفیت زندگی محسوب می شود.

این کشور که قبلاً به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان رتبه بندی شده است، به دلیل توانایی خود در گسترش نفوذ خود در مقیاس جهانی، از قدرت زیادی برخوردار است. بریتانیا نیز چیزهای زیادی برای ارائه دارد، به ویژه به دانش آموزان، چه از طریق استانداردهای سرگرمی یا آموزش با کیفیت بالا.

هر کشور – پادشاهی متحده انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی – دارای فرهنگ ها و جوامعی است که با دیگران متفاوت است. دانش آموزان می توانند در تعطیلات سه ماهه خود در تمام مناطق کشور کاوش کنند.

در طول تاریخ، افراد در زمینه‌های مختلف، از جمله سیاست، دانشگاه، و هنر و علوم انسانی، برای بریتانیا احترام زیادی قائل بوده‌اند. بریتانیا همچنین خانه تعداد قابل توجهی از ساکنان کشورهای دیگر است.

بنابراین جای تعجب نیست که بریتانیا موفق به جذب بیش از 427686 دانشجوی بین‌المللی شده است که هدفشان رسیدن به عظمتی مشابه چهره‌های مشهوری مانند ویلیام شکسپیر، سر وینستون چرچیل، چارلز داروین و بیتلز است.

فرهنگ و جامعه در بریتانیا

اگرچه عموماً مردم بریتانیا را انگلیسی می‌نامند، اما در هر منطقه از کشور افرادی وجود دارند که نام‌های خاصی مانند انگلیسی از انگلستان، اسکاتلندی از اسکاتلند، ایرلندی از ایرلند شمالی و ولز از ولز دارند.

در حالی که انگلیسی زبان رسمی در بریتانیا است، بسیاری از زبان‌های دیگر و همچنین گویش‌های مختلف در سراسر کشور صحبت می‌شوند. ده ها سال است که از مهاجران در بریتانیا استقبال می شود و بنابراین می توانید بسیاری از شهروندان از ملیت های مختلف را بیابید که به زبان خود در بریتانیا صحبت می کنند، که به ایجاد یک جامعه چند فرهنگی و چند زبانه کمک می کند.

هزینه زندگی در انگلستان

بر کسی پوشیده نیست که انگلستان و به ویژه شهرهای آن مانند لندن و ادینبورگ از نظر هزینه زندگی گرانتر هستند. با این حال، خیلی به نوع زندگی دانشجو و توانایی او در کنترل پول بستگی دارد. با این حال، کیفیت زندگی و سرگرمی های ارائه شده به دانش آموزان، کنترل هزینه های ماهانه را برای دانش آموزان دشوار می کند.

Similar Posts