جواهرات آنلاین انگلستان .. راهنمای کامل شما 2023

جواهرات یکی از معدود چیزهایی است که می تواند فراتر از زمان و مد باشد. به خودتان لطف کنید و فروشندگان جواهرات را به صورت آنلاین در بریتانیا کشف کنید. مجموعه های پر زرق و برق گوشواره، گردنبند، دستبند و حتی حلقه را کشف کنید.

فرقی نمی‌کند نقره یا طلا، مروارید یا الماس دوست دارید، یک جواهر خوب می‌تواند به تنهایی ظاهری داشته باشد یا بهترین لباس شما را بالا ببرد.

جواهرات آنلاین انگلستان

بهترین 6 جواهرات آنلاین انگلستان

میسوما

برچسب نوآوری Missoma یکی از مکان‌های مورد علاقه ما برای فروش آنلاین جواهرات در بریتانیا است. متخصصان جواهرات نیمه ظریف قطعاتی را ارائه می دهند که هم شیک و هم الهام گرفته شده از وینتیج هستند و می توانید مطمئن باشید که برای آنها ارزش قائل خواهید شد.

در این فروشگاه می‌توانید زنجیرهای ضخیم، مجموعه‌های لایه‌بندی، آویزهای قابل سفارشی‌سازی، ست‌های گوش، حلقه‌های بیانی و موارد دیگر را در این فروشگاه کشف کنید. به داشتن برخی از مطلوب ترین طرح ها معروف است. این شرکت همچنین با وبلاگ نویس لوسی ویلیامز که دارای گردنبندهای سکه ای، چوکر و حلقه های یکپارچهسازی با سیستمعامل است، مشارکت مداوم دارد. این همکاری بسیار موفق بوده است.

نیل آبی

خوانندگان ما از قبل می دانستند که ما چقدر از نیل آبی قدردانی می کنیم. آبی نیل بهترین مکان برای خرید آنلاین جواهرات در بریتانیا است اگر طیف وسیعی از سبک ها را دوست دارید. بنابراین، وب سایت Blue Nile همچنین دارای برخی از شناخته شده ترین نام های تجاری و جواهرات مد است. به دنبال حلقه های نامزدی عالی آنلاین در انگلستان با بودجه هستید؟ اینجا جای شماست

همچنین، جواهرات Blue Nile Canada دارای مجموعه‌ای عالی از جواهرات ارزان‌قیمت مانند گردنبند و دستبند و قطعات گران‌تر است که می‌توانند هزاران دلار قیمت داشته باشند. این حلقه های الماس شگفت انگیز را به صورت آنلاین در انگلستان ارائه می دهد. Blue Nile اقلام باکیفیت را با قیمت هایی که خیلی بالا نیستند به فروش می رساند.

برخی از محصولات آنها را با برخی از معروف ترین خرده فروشان مقایسه کنید. به عنوان مثال، خیره کننده نیل آبی تقریباً 60٪ ارزان تر از بهترین مدل Zale بود، اما به همان اندازه خوب بود. این بهترین فروشگاه آنلاین الماس در بریتانیا است.

آسترید و میو

اگر دوست دارید همزمان جواهرات زیادی بپوشید و ظاهری شاد و مدرن داشته باشید، از خرید در Astrid & Miyu، یک برند بریتانیایی سرگرم‌کننده و جوان که افراد مشهور و بلاگرهای مد آن را دوست دارند، لذت خواهید برد.

اینجا مکانی برای خرید قطعات منحصر به فرد نیست، بلکه برای ترکیب و هماهنگی است. این برند به‌خاطر مجموعه‌های لایه‌بندی خود، که در آن قطعات متعددی را به طور همزمان می‌پوشید، بسیار معروف است.

زیبایی شناسی مدرن روی هم چیدمان یکی از مواردی است که شما از آن استقبال خواهید کرد، و تعداد زیادی قطعه در اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارد که باید به آنها نگاه کنید. صدها حلقه، گردنبند، گوشواره و دستبند وجود دارد که با هم ست می شوند یا نیستند. بهترین بخش این است که جواهرات بسیار ارزان هستند. قیمت ها از کمتر از 20 پوند شروع می شود.

Similar Posts