Cambridge
| | |

حمل و نقل عمومی در اتوبوس های کمبریج، تاکسی ها، سیستم ریلی و موارد دیگر 2023

حمل و نقل عمومی در کمبریج بخشی ضروری از زندگی روزمره در شهر است. از آنجایی که امکان تردد ساکنین در شهر و اتصال آن به شهرهای دیگر را فراهم می کند.

کمبریج، علیرغم وسعتش، چیزهای زیادی برای ارائه به مردم محلی و گردشگران دارد. این کلانشهری در حال شکوفایی است که هنوز در حال گسترش است و برای نوآوری، علم و شرکت های دانش بنیان شهرت بسیار خوبی دارد.

حمل و نقل عمومی در اتوبوس های کمبریج

درباره شهر کمبریج

یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاه های جهان در شهر تاریخی کمبریج واقع شده است. این شهر بسیار بیشتر از دانشگاه و تحقیق است، حتی اگر بخش بزرگی از زندگی روزمره بر دانشگاه کمبریج و 31 کالج مختلف آن متمرکز باشد.

این شهر دارای موزه‌های شگفت‌انگیزی با مجموعه‌های چشمگیر از آثار، فسیل‌ها و آثار باستانی است که شما را به یک میلیارد سال پیش می‌برد.

پس از آن پارک‌های وسیع، کتابخانه‌های معروف متعدد و سازه‌های تاریخی وجود دارند که معماری نفیس بریتانیا را به نمایش می‌گذارند.

River Cam مکان بسیار خوبی برای گذراندن روز در بازی یا پیک نیک است. در یک بعدازظهر روشن از باغ گیاه‌شناسی دانشگاه کمبریج دیدن کنید، طلسم غروب خورشید در کسل هیل شوید یا گاوها را در چمنزارهای سرسبز تماشا کنید.

اگر گرسنه هستید، از غذاهای معروف چلسی در خیابان ترامپینگتون لذت ببرید یا صورت خود را با غذاهای لذیذ گوشت و سبزیجات پر کنید.

مهم نیست در چه فصلی از سال سفر می کنید، چه برای کسب و کار یا تفریح ​​در کمبریج باشید، کمبریج همه چیزهایی را دارد که برای فراموش نشدنی کردن سفرتان نیاز دارید.

اتوبوس در کمبریج

اتوبوس یک وسیله حمل و نقل کاربردی در کمبریج است زیرا مقرون به صرفه است و به طور منظم در دسترس است. خدمات اتوبوس متعددی که عمدتاً در مرکز شهر توقف می‌کنند، در طول روز در شهر انجام می‌شوند.

خدمات اتوبوس مختلفی در کمبریج وجود دارد، از جمله مسیرهایی که پنج مکان پارک و راید را به هم متصل می‌کنند. اما Stagecoach، یکی از بزرگترین شرکت های اتوبوسرانی در بریتانیا، اکثر اتوبوس ها را در کمبریج اداره می کند.

اتوبوس راهنما کمبریج

استفاده از اتوبوس برای گشت و گذار در اطراف کمبریج به لطف اتوبوس راهنمای کمبریج شایر، که گاهی اوقات به عنوان «Busway» شناخته می شود، یک راه ارتباطی حمل و نقل نوآورانه که توسط شورای شهرستان کمبریج شایر اداره می شود، انتخابی سریع و عاقلانه است.

Similar Posts