بهترین 4 کشتی کروز از ساوتهمپتون در سال 2023 🚢

در یک ماجراجویی یک بار در زندگی حرکت کنید! بهترین 4 کشتی از ساوتهمپتون، از جمله شگفتی های مدیترانه، زیبایی اسکاندیناوی، و عظمت فرا اقیانوس اطلس. همین امروز برای ماجراجویی خود رزرو کنید!

به یاد می آورید چه هیجانی را در کودکی احساس می کردید، سوار بر قایق می شدید و از اسکله بیرون می رفتید و دنیا را پشت سر می گذاشتید؟ این همان چیزی است که سفر با کروز در مورد آن است. این یک ماجراجویی است، یک سفر به ناشناخته ها، یک رقص لذت بخش در دریاهای آزاد. 🌊

بهترین 4 کشتی کروز از ساوتهمپتون

بهترین 4 کشتی از ساوتهمپتون 2023

پی اند او کروز

علاقه مندان به کروز باید در سال 2023 با P&O Cruises قایقرانی کنند. P&O Cruises یک خط کشتیرانی بریتانیایی-آمریکایی است که به عنوان یکی از شرکت های تابعه Carnival Corporation & plc، دومین شرکت بزرگ کشتیرانی کروز جهان، فعالیت می کند. این خط کروز چاشنی به دلیل خدمات عالی، گزینه های غذاخوری لذیذ و طیف گسترده ای از گزینه های سرگرمی مشهور است. کشتی های زیبا و در عین حال راحت آنها رویای یک مسافر است.

پی اند او کروز از ساوتهمپتون

پی اند او کروز از ساوتهمپتون

P&O Cruises  از موقعیت مناسب ساوتهمپتون، انگلستان حرکت می کند. این شهر که به عنوان قطب فعالیت های دریایی شناخته می شود، مسیرهای زیادی را برای سفرهای مختلف ارائه می دهد. چه در حال و هوای یک سفر آرام به مدیترانه یا یک سفر ماجراجویانه به دایره قطب شمال باشید، خط پی اند او کروز گزینه هایی برای برآورده کردن تمام خواسته های شما در سفرهای دریایی دارد.

در اینجا یک نگاه سریع به محبوب ترین مسیرهای آنها از ساوتهمپتون است:

  • 14 شب آبدره های نروژ و کیپ شمالی
  • 7 شب اسپانیا و فرانسه
  • 14 شب مدیترانه ای

مقاصد پی اند او کروز در سال 2023

P&O Cruises  برخی از داغ‌ترین مقاصد را در سال 2023 ارائه می‌کند. از سواحل غرق آفتاب یونان تا خیابان‌های شهری پر جنب و جوش لیسبون، مطمئناً مقصدی وجود دارد که می‌تواند هوس سرگردانی هر مسافری را برانگیزد.

آنها مکان های زیادی را برای مهمانان خود ارائه می دهند، از جمله:

خط کانارد

خط کانارد که به دلیل پیشنهادات ممتاز و سنت دریایی بی‌انتها شهرت دارد،   همچنان یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات کروز از ساوتهمپتون است.

کانارد لاین ساوتهمپتون کروز

Similar Posts