راهنمای کامل شما برای سفر از لندن به پاریس در کانال

Table of Contents

برنامه ریزی سفر از لندن به پاریس در کانال ؟ ماجراجویی یک عمر در انتظار است! این سفر زیر آب از طریق تونل یورو، دو شهر برجسته اروپا را به هم متصل می کند و تجربه ای منحصر به فرد از سفر غرق در فرهنگ، تاریخ و زیبایی های منظره را ارائه می دهد.

هیجان و زیبایی سفر از لندن به پاریس را در کانال، پیوند برتر شما بین دو پایتخت تاریخی، تجربه کنید. این راهنمای جامع همه چیزهایی را که باید در مورد این تجربه سفر منحصر به فرد بدانید را پوشش می دهد.

شیرجه به تجربه کانال

چه در یک نام: کانال

کلمه “Chunnel” ترکیبی از کلمات “Channel” و “Tunnel” است. این در اصل تونل مانش است، یک تونل ریلی زیردریایی به طول 50.45 کیلومتر که فولکستون را در کنت، بریتانیا به کوکل نزدیک کاله در شمال فرانسه متصل می کند. جالبه، درسته؟

سفر آغاز می شود: از لندن به کانال

شروع سفر از لندن به پاریس در کانال با یک سفر کوتاه به ایستگاه بین المللی سنت پانکراس یا ایستگاه بین المللی اشفورد آغاز می شود. از آنجا، قطارهای پرسرعت یورواستار شما را به ماجراجویی در پاریس می برد.

The Engineering Marvel: The Chunnel Construction

ساختن کانال کار کوچکی نبود. هر روز نیست که مهندسان تونلی زیر دریا حفر می کنند! این پروژه بیش از شش سال طول کشید، از سال 1988 تا 1994، با هزینه ای حدود 4.65 میلیارد پوند.

Speeding Through the Depths: On Board the Chunnel

نگاهی اجمالی به داخل: قطارهای یورواستار

قطارهای یورواستار اپراتورهای اصلی خدمات مسافری از طریق کانال هستند. این قطارها دارای صندلی های مجلل، پذیرایی در داخل هواپیما و حتی Wi-Fi برای سفر شما از لندن به پاریس هستند.

مدت زمان سفر: لندن به پاریس در کانال

میانگین زمان سفر از لندن به پاریس در کانال تقریباً 2 ساعت و 20 دقیقه است، اما البته، بسته به قطار خاص و زمان روز می‌تواند کمی متفاوت باشد.

Similar Posts