האוניברסיטאות הזולות ביותר בלונדון לסטודנטים בינלאומיים 2023

רוב המבקרים בבריטניה מגיעים בגלל ההיסטוריה העשירה של המדינה, אבל לונדון היא המקום הטוב ביותר ללכת אליו.


אם אתה סטודנט בינלאומי המעוניין ללמוד בלונדון. הנה אחת האוניברסיטאות הזולות הטובות ביותר בלונדון לסטודנטים בינלאומיים.

אוניברסיטאות בלונדון לסטודנטים בינלאומיים

למה לונדון?

1- זו לונדון

מלכתחילה, זו לונדון. זו עיר יפה, וכולם רוצים לבקר במקום הקסום הזה. יש בו סצנה תרבותית עשירה, מכללות ברמה עולמית והזדמנויות רבות לסטודנטים ללמוד בחו”ל. אוניברסיטאות הן גם מקומות נהדרים למצוא כסף למלגות. אז, אתה לא חושב שזה יהיה נהדר ללמוד בלונדון?

2. אורח חיים מדהים בעיר

תוכלו גם לראות כיצד פועלת עיר גדולה. יש טונות של מסעדות, פאבים, ברים ומקומות מוזיקה שתוכלו לבדוק. תוכלו לחוות חוויה רב-תרבותית ייחודית תוך כדי ביקור בכל המקומות המהנים בעיר הבירה. מחוץ לזמן השיעור, יש יותר מאלף גלריות שבהן אתה יכול ללמוד דברים חדשים.

3 – חינוך

זה גם מועיל להיות בעל הכישורים הטובים ביותר ולגור בעיר מנצחת. אם אתה מסכים, אז אתה צריך לעבור ללונדון. זוהי עיר מצוינת לחינוך, עם יותר מ-50 מכללות ואוניברסיטאות. אוניברסיטאות בלונדון ידועות בכל העולם. אז הדרך הטובה ביותר ללמוד תהיה זמינה.

4. תקשורת

זה עוזר לך לשפר את הסיכויים שלך לקבל עבודה. לונדון, בירת המדינה, תמיד מלאה באנשים ידידותיים ומוכנים לעזור, כמו גם באנשים שאולי יוכלו למצוא שם עבודה. אתה יכול ללכת לאחת מהאוניברסיטאות הזולות של לונדון שמקבלות סטודנטים בינלאומיים. לימודים בלונדון יעזרו לך לפגוש אנשים בתחומך ולשמור איתם על קשר.

5- אתה יכול בקלות לגור בלונדון בתקציב.

כסטודנט, אתה יכול לעשות 101 דברים בחינם. ישנם יותר מעשרה מוזיאונים שניתן לבקר בהם בחינם. קבל את כרטיס לונדון כדי לחסוך כסף באטרקציות הטובות ביותר של לונדון, לדלג על התורים וליהנות משקט ושלווה בפארקים החינמיים הטובים ביותר של העיר.

10 האוניברסיטאות הזולות ביותר בלונדון לסטודנטים בינלאומיים

אוניברסיטת וסטמינסטר

לפני כ-180 שנה, אוניברסיטת וסטמינסטר נפתחה כמכללה הפוליטכנית הראשונה בלונדון. הם בנו מוניטין של עזרה לסטודנטים מרקעים שונים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם בגלל כמה טוב הם הצליחו בעבר. האוניברסיטה הזו היא מהפחות יקרות בלונדון. תוכניות האדריכלות, הקולנוע, המדיה והאמנויות באוניברסיטת וסטמינסטר ידועות מאוד.

שכר לימוד ממוצע

Similar Posts