10 کاری که برای بازدید از موزه لیورپول باید انجام دهید

موزه لیورپول یکی از موزه های جالب لیورپول است که بسیاری از علاقه مندان به میراث و تاریخ را برای کشف ذخایر باستان شناسی کمیاب در داخل این موزه که تقریباً 6000 اثر دارد را به خود جذب می کند.

پست ما را دنبال کنید که شما را با برجسته ترین نمایشگاه های موزه و سرگرم کننده ترین کارهایی که باید در هنگام بازدید از آن انجام دهید آشنا می کند تا راز شهرت این موزه را که در سال 2011 افتتاح شد و جذب افراد زیادی برای کشف آن را کاملاً درک کنید.

موزه لیورپول

بهترین کارهایی که در موزه لیورپول انجام می شود

  • قرار گرفتن در یک محیط پر از نمایشگاه به این معنی است که بهترین راه برای شناخت مکان، گردش در موزه و دیدن آثار موجود در تالارهای آن است و برای به دست آوردن اطلاعات تاریخی در مورد قطعات نمایش داده شده، می‌توانید از تورهای راهنما و راهنمای صوتی موجود در آن مکان استفاده کنید.
  • قبل از بازدید از موزه لیورپول، ممکن است بپرسید که آیا می توانید از برخی از نمایشگاه هایی که علاقه شما را برانگیخته است عکس بگیرید، بنابراین به شما خواهیم گفت که عکاسی در همه مناطق مجاز است.
  • شما باید زمانی را به تماشای نمایشگاه های موزه از زمان های مختلف اختصاص دهید. دارایی‌های مربوط به قرن‌های پیش از تاریخ و قبل از میلاد، آثاری از دوران تاریخ باستان، اقلامی از اوایل قرون وسطی، برخی دیگر از قرون وسطی و اواخر میانه و نمایشگاه‌هایی درباره تاریخ معاصر هستند.
  • شما بدون شک به یکی از اتاق های موزه لیورپول کشیده خواهید شد که به نمایش مجموعه ای از آثار تمدن های باستانی از جمله مومیایی های تمدن فراعنه اختصاص دارد.
  • شما ممکن است علاقه مند به دیدن چیزهای دیگری باشید که توسط برخی از تمدن های تاریخی به جا مانده است که به خاطر تاریخ گذشته خود شناخته شده اند، بنابراین می توانید از نمایش هایی از تمدن هایی مانند تمدن بیزانس، تمدن ایرانی، تمدن روم و تمدن یونان بازدید کنید.
  • تاریخ تمدن های باستانی از دیرباز به عنوان شامل همه جنبه های زندگی روزمره و همچنین فرهنگ ها و سنت های مختلف مورد بحث قرار گرفته است و موزه با نمایش وسایل نقلیه قدیمی حمل و نقل، مدل های خانه های سنتی، ظروف منزل، لباس های سنتی و اثاثیه قدیمی بر این موضوع تاکید کرد.
  • این موزه آثار مختلف قابل توجهی از ادیان باستانی مانند مسیحیت جمع آوری و ارائه کرده است.
  • مجموعه‌های هنری موزه ارزش دیدن را دارند زیرا شامل انواع اقلام هنری جذاب، آثار باستانی و هنرهای اسلامی است.
  • به عنوان یک بازدیدکننده، می‌توانید نمایشگاه‌هایی درباره تاریخ کشور، مانند مقبره‌های فرمانروایان باستانی و گنجینه‌های متعلق به پادشاهان باستانی را در این موزه مشاهده کنید.
  • این کشور مراحل متعددی را پشت سر گذاشت که شایسته ماندن در موزه لیورپول بود. نمایشگاه هایی وجود دارد که مظهر آنچه این کشور بین گذشته و حال انجام داده است، مدل هایی از قلعه ها و برج های تاریخی و مدل هایی از قلعه های باستانی وجود دارد.

Similar Posts