10 تئاتر برتر در لندن … راهنمای کامل شما 2023

بهترین تئاترهای لندن در نوع خود نهادهای فرهنگی هستند. در وست اند شهر، صدها تئاتر در سطح جهانی وجود دارد که می‌توانید نمایش‌هایی با تولید بالا با هنرمندان A-list را ببینید. اگر می‌خواهید نمایش‌های مختلف، از نمایش‌نامه و رقص گرفته تا اپرا و موسیقی کلاسیک را ببینید، اینجا جایی است که باید بروید. اجراهای پرطرفدار به سرعت فروخته می‌شوند، بنابراین اگر می‌خواهید کنسرتی را در لندن تماشا کنید، باید در مورد تاریخ‌ها و ساعات کاری خود انعطاف‌پذیر باشید.

در لندن، می‌توانید یک نمایش فوق‌العاده در یک تئاتر معروف یا یک تولید به همان اندازه خوب را در یک تئاتر حاشیه‌ای ببینید. شرکت‌های تئاتر کوچک آثاری را اجرا می‌کنند که صمیمی‌تر از آنهایی هستند که در تئاترهای بزرگتر وست اند یافت می‌شوند. سلیقه شما هر چه باشد، یکی از برترین تئاترهای لندن نمایشی برای شما دارد.

تئاتر در لندن

بهترین تئاترهای لندن

گلوب شکسپیر

Shakespeare’s Globe کپی دقیقی از Shakespeare’s Globe Theatre است، جایی که گردشگران می توانند آثار بارد را در فضایی که یادآور اولین نمایش های قرن شانزدهمی آن ها است، تماشا کنند. وقتی صحبت از اجرای آثار شکسپیر می شود، این تئاتر فقط شکسپیر اغلب به عنوان بهترین تئاتر شهر در نظر گرفته می شود.

گلوب شکسپیر بازتولید تئاتر گلوب است، با این حال نمی‌تواند به تعداد افراد اصلی در خود جای دهد. ظرفیت اولیه این رویداد 3000 نفری به دلیل تقویت پادمان ها به 1400 کاهش یافته است. این تئاتر در ساحل جنوبی تیمز و در نزدیکی پل هزاره قرار دارد.

تلفن :  +44 (0) 021400 2079

خانه اپرای سلطنتی

خانه اپرای سلطنتی میزبان اجرای نمایشنامه‌ها، اپراها و باله‌های برخی از شناخته‌شده‌ترین هنرمندان جهان است. هر سال، نمایش های متعددی برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از آنها بر اساس رویدادهای تاریخی ساخته می شوند.

علیرغم این واقعیت که معماری و اجراها متضمن تفکرات جامعه بالا و ثروت تاریخی هستند، خود تئاتر به شدت پذیرای مردم از همه اقشار است. اگرچه هیچ کد لباس سختی وجود ندارد، اما باید هر چیزی را بپوشید که بیشتر احساس راحتی می‌کنید و در عین حال استانداردهای پذیرفته شده نجابت را رعایت کنید. این تئاتر در فاصله کوتاهی از شرق ایستگاه قطار کاونت گاردن قرار دارد.

تلفن :  +44 (0) 2072 401200


ویک جوان

The Young Vic تئاتری برای هنرهای نمایشی است که با پایین نگه داشتن قیمت بلیط تلاش می کند تا تئاتر را تا حد امکان در دسترس مخاطبان گسترده قرار دهد. به‌عنوان عضوی از تئاتر ملی لارنس اولیویه، به دلیل ارائه نمایش‌های باکیفیت با قیمت‌های پایین شهرت زیادی به دست آورد.

طراحی صحنه تئاتر جدید و 420 صندلی، تجربه تئاتری صمیمی و آرام‌تری را ایجاد می‌کند. طیف گسترده‌ای از سبک‌های ارائه، از احیای آثار کلاسیک تا آثار جدید وجود خواهد داشت. از لندن واترلو شرق، تنها کمی پیاده روی فاصله دارد.

تلفن :  222922 2079 +44 (0).

Similar Posts