En İyi 14 Manchester Parkı .. Tam Kapsamlı Rehberiniz 2023

Doğanın pitoresk atmosferinin tadını çıkarırsanız, taze bir esintiye, dans eden yapraklara ve yemyeşil alanlara sahip Fletcher Moss Park’ı ziyaret etmek isteyeceğinize şüphe yok. Bu park, büyüleyici doğası ve Marzi Kanalı’na bakan ayrıcalıklı konumu nedeniyle Manchester’ın en güzel bahçelerinden biridir.

Hiç şüphe yok ki tüm bu manzaralar arasında gezinmek ya da bu amaç için ayrılmış banklarda oturup etrafınızı düşünmek yadsınamaz bir keyif.

Brentwood Manchester Parkı

Brentwood Park’ı ziyaret etmek, doğayı seven, sakin yerlerde ve yeşil alanlarda yürümek isteyenler için bir hedeftir; Bu park, Manchester’daki en büyük parktır ve konukları çeşitli aktivitelerden keyif aldıkları için ziyaretçiler için en çekici parklardan biridir.

Ziyaret etmeye karar verirseniz, geniş yeşil alanların arasında gezinmek veya sadece mevcut banklarda oturmak ve sizi çevreleyen yapraklı ağaçlar ve su havuzları da dahil olmak üzere güzel ortamı hayranlıkla izlemek gibi size sunulan eğlenceli aktivitelerin çok olduğundan emin olun. Arka bahçe.

Debdale Manchester Parkı

Ruhun içindeki en keyifli ve rahat şey, şarkı söyleyen Debdale Park’ı ziyaret etmek ve temiz havasını solumak olmalı, çünkü ister dolaşıp parkın güzelliğini keşfetmek, ister oturmak olsun, konuklarına çeşitli fırsatlar sunan en iyi parklardan biri. ve meditasyon.

Park, yüzey alanının çoğunu kaplayan yeşil alanlar ve gölgeli ağaçlar ile ayırt edilir.

Soyma Parkı

Temiz havası, dans eden yeşillikleri ve geniş yeşil alanları ile doğaya ilgi duyan herkes Peel Park’a akın ediyor. Bu park, kendine özgü çekici karakteri ve Airwell’e bakan eşsiz konumu nedeniyle en iyi bahçelerden biridir.

Tüm bu manzaralar arasında gezinmek ya da bu amaç için ayrılmış banklarda oturmak ve sadece etrafınızı seyretmek hiç şüphesiz göz ardı edilemeyecek bir zevktir.

Lyme Parkı

Lyme Park, 16. yüzyılın sonlarına dayanan ve bahçelerle çevrili tarihi bir eviyle Manchester’ın en güzel parklarından biridir.

Lyme Park’ta ayrıca geyik otlayan çayırlar, geniş yeşil alanlar ve büyük bir su göleti vardır.

Alcurrington Woods Manchester Rezervi

Similar Posts