|

Londra’da araç kiralamadan önce en iyi 7 ipucu 2023

Londra’ya bir gezi planlıyor ve araba kiralamaya mı ihtiyacınız var? Başka yerde arama! Konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için Londra’da araba kiralamak için en iyi seçenekleri derledik.

İster ekonomik ister lüks bir araç arıyor olun, aradığınız her şey bizde!

Londra'da araba kiralamak

Londra’da araç kiralama, bu alandaki çok sayıda şirketin yanı sıra Londra’da en ucuz araba kiralama fiyatları sunan birçok site olduğu için bugünlerde yapılması en kolay şeylerden biri.

Ve Londra seyahatinizi planlarken, Londra havalimanlarından birinden sizi otelinize götürmek ve hatta seyahatiniz boyunca toplu taşımaya göre daha hızlı ve kolay ulaşım sağlamak için araç kiralama fikrini de unutmamalısınız. .

Ancak Londra’da bir araba kiralama sitesine gitmek ve doğrudan araç rezervasyonu yapmak tamamen doğru değildir. Bundan önce, Londra araç kiralama gereklilikleri ve diğer bazı şeyler hakkında bazı ipuçlarına ve tavsiyelere ihtiyacınız var.

Bu nedenle, Londra’da araba kiralamak isteyen herkes için entegre bir referans olması için bu kapsamlı kılavuzu hazırladık.

Londra’da araç kiralama gereksinimleri

En iyisi Rental Cars olan çeşitli araba rezervasyon sitelerinden herhangi biri aracılığıyla bir Londra arabası rezervasyonu yapmadan önce şunları yapmalısınız:

• Bir sürücü belgesi: Yasal cezalardan korkmadan araç kullanabilmeniz için sürücü belgesine ihtiyacınız vardır ve çoğu şirket, bunun esas olarak arabayı size teslim etmesi için zorunlu kılar ve uluslararası bir sürücü belgesine veya başka bir yerel sürücü belgesine sahip olunması tercih edilir.

• Vize: Kiralama bedelini ödemek için ihtiyacınız var ve çoğu zaman aracı teslim alana kadar bu tutar vizeden düşülmez. Vizesiz Londra araba kiralama hizmeti sunan ve varışta ofislerinde nakit ödeme yapan bazı şirketler var.

Similar Posts