Londra’nın En İyi 30 Düğün Mekanı… 2023 Tam Rehberiniz

Londra düğün mekanlarının mistik bir yanı var. Ülkenin başkenti canlı ve canlılık dolu, çok sayıda benzersiz ve farklı düğün mekanına ev sahipliği yapıyor. Muhteşem doğa manzarası ve geniş alanlardan bahsetmiyorum bile.

Big Ben veya Buckingham Sarayı yakınında bir düğün planlıyorsanız ve kraliyet ailesine el sallayarak dramatik bir giriş yapmak istiyorsanız bu eşsiz ve güzel koleksiyon ideal. Çılgın West End tiyatrolarından gösterişli düğün mekanlarına, Londra’daki sade kayıt ofislerinden samimi küçük düğün mekanlarına kadar, şehri seven her çift için Londra düğün mekanlarımız var.

Londra'daki Düğün Mekanları

Londra’nın En İyi Düğün Mekanları

Searcys at The Gherkin – City of London

Bunu hayal edebiliyor musun? Güneş başkentin üzerinde batarken evlenmek ve şampanyayla kadeh kaldırmak. Bunların hepsi ve daha fazlasını Gherkin’deki Searcys’te bulabilirsiniz.

Gurme çiftler için ideal düğün mekanında, Gherkin’in ünlü baş aşçısı Daniel Loftin’in sizin için özel olarak hazırladığı menünün keyfini çıkarmadan önce, özel gününüzü Kornişon kubbesinin hemen altında kadeh kaldırabilirsiniz. Bu aydınlık alan, 140 kişiye kadar konforlu bir şekilde oturma kapasitesine sahiptir ve bulut temalı özel yemek odaları, 10 ila 60 kişilik daha küçük grupları ağırlayabilmektedir.

Londra’daki bu mekanı seçerseniz düğününüzün olağanüstü olacağından emin olabilirsiniz.

10-11 Carlton House Terrace – Westminster

Westminster’ın kalbinde yer alan 10-11 Carlton House Terrace, Londra’nın kalbinde huzurlu bir sığınaktır. Eski Başbakan William Gladstone daha önce St. James’s Park ve The Mall’a bakan bu muhteşem George dönemi malikanesinde yaşıyordu.

Bu muhteşem malikanenin her biri kendine has zarif ve çekici olan birkaç farklı odası vardır. Özel kiralama ve bazı küçük odaların özel kullanımı, özel gününüzü tam olarak istediğiniz gibi planlamanıza olanak tanıyan seçeneklerdir.

Shangri-La Hotel at The Shard – Southwark

Shangri-La Hotel, Londra’nın en ünlü yapılarından biri olan The Shard’ın 34. katında yer almaktadır. Bu beş yıldızlı düğün mekanı, kendi sandalyenizin rahatlığında, Globe Tiyatrosu ve St. Paul Katedrali gibi Londra’nın önemli turistik mekanlarının muhteşem manzarasını sunmaktadır.

Londra silüetinin muhteşem manzarasının yanı sıra mekanda üç ayrı resepsiyon alanı bulunuyor. Londra’daki bu mekan, küçük ve basit kutlamalardan kral ve kraliçeye yakışan gösterişli şenliklere kadar her büyüklükteki düğünlere ev sahipliği yapabilir. Odanın duvardan duvara pencereleri misafirlerinize güzel bir manzara sunacaktır.

Şirket içi etkinlik planlamacıları, düğün kahvaltısından ilk dansa kadar her unsurun tam da hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlayacaktır. Günün sonunda Shangri-202 La’nın görkemli oda veya süitlerinden birinde rahatlayın ve şehrin sesleri eşliğinde uykuya dalın.

The Barbican Centre – Barbican

Londra’daki Barbican Konservatuarı ideal ve eşsiz bir düğün mekanıdır! Hem yabancı hem tanıdık, samimi ve güzel bir ortam yaratır.

Ünlü brütalist yapıda, yemyeşil tropik yeşillikler ve sakin balık havuzları arasında yeminlerinizi değiştirin. Düğün fotoğraflarınız için göz kamaştırıcı bir fon yaratmak için güzel kış bahçesinden başka bir yere gitmeyin. Bahçe Odası, Londra’nın muhteşem manzarasına sahip sakin bir sığınak sağlayan, düğün kahvaltısı için cazip bir mekandır.

Barbican Konservatuarı’nın zarif dekoru misafirlerinizi etkilemek için yeterli değilse, şirket içi yiyecek-içecek sağlayıcısı Searcys bunu yapacaktır.

The NoMad London – Covent Garden

Bir zamanlar Bow Street Sulh Ceza Mahkemesi olarak bilinen NoMad Londra adliye binası, bir düğün için 120 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip muhteşem bir balo salonuna dönüştürüldü. Daha küçük bir resepsiyon yemeği veya kokteyl partisi arıyorsanız Fielding ve De Veil Odaları mükemmel seçimlerdir.

Muhteşem tablolarıyla Magistrates’ Balo Salonu, bir düğün için hoş bir mekandır. Konuklar, gece boyunca dans ederek geçirdikleri bir gecenin ardından New York City mimarları Roman ve Williams tarafından tasarlanan 91 oda ve süitten birine kaçabilirler. Tarihi İngiliz tasarımı ile modern New York tarzının çekici karışımı nedeniyle, bu otelin her köşesini keşfetmek isteyeceksiniz.

The Ned – Bank

Zarafete ve ihtişama değer verenler, Londra’daki Soho House & Co ve New York’taki Sydell Group’un çarpıcı yaratımı The Ned’i kaçırmamalı.

Londra’nın en popüler otellerinden biri olan Ned, tarihi eski Midland Bank binasında yer almaktadır ve bir üye kulübüne, çok sayıda rağbet gören restorana ve şehrin en temiz çatı havuzuna sahiptir. Lobinin yüksek tavanları ve güzel zümrüt yeşili mermer sütunları Art Deco güzelliğini yansıtıyor ve sizi suskun bırakacak.

Otelin tarihi altıncı katındaki 3.000 metrekarelik alanda, her biri bir diğeri kadar güzel olan altı özel kiralık oda ve veranda bulunmaktadır. İster 10 ister 200 misafiriniz olsun, Ned’in personeli size yardım etmeye hazır!

The Depot – Kings Cross

Depot, modern ve cazibe dolu, Londra’nın en çok aranan düğün mekanlarından biridir. Düğün konukları, Caledonian Road ve Kings Cross istasyonlarının yakınındaki bu restoranda rahat bir ortamın, çok çeşitli özel yapım biraların ve iyi bir yemeğin tadını çıkarabilirler.

The Depot’ta kiralık özel kaçış odaları da mevcuttur. Canlı tiyatro ve komedi içeren düğünler, katılımcılar için daha unutulmazdır.

The Old Parish Hall – Clapton

Londra’da kendinize bir isim yapmak istiyorsanız, The Old Parish Hall bunu yapabileceğiniz yerdir. Bu muhteşem resepsiyon salonu 220 metrekare büyüklüğünde olup, yüksek tavanlara, güzel parke zeminlere ve benzersiz mimari özelliklere sahiptir. Bu muhteşem oda, düğün töreninden resepsiyona kadar gönlünüzce dekore edilmek üzere hizmetinizdedir.

Old Parish Hall, mülkün özel kullanımı (ticari mutfak dahil) ve fantezi Pinterest panonuzla istediğiniz her şeyi yapma izni gibi benzersiz özellikleri içeren bir kiralık düğün paketine sahiptir. Bu, hayallerinizdeki düğünü Londra’nın göbeğinde, seçtiğiniz profesyonellerin hazırladığı bir düğüne sahip olma şansınız. Söylenecek başka ne var?

The Zetter Townhouse – Clerkenwell

Eşsiz Zetter Townhouse, Clerkenwell’in şık ve tarihi bölgesinde yer almaktadır. Antikalar, tahnitçilik ve mükemmel bir düğün ortamı yaratacak ilgi çekici eşyalarla dolu hoş bir Gürcü konağı. Düğününüzün kalabalığın arasından sıyrılmasını istiyorsanız bu kentsel konum harikadır.

En yakın arkadaşlarınızdan ve ailenizden yalnızca 12 kişinin yer aldığı klasik, rahat yemek salonunda “Yaparım” deyin. Veya otelin benzersiz konuk odalarının tümü, zarif kokteyl salonu, tüm özel yemek odaları, bekleme personeli ve otelin Instagram’a layık anahtarları dahil olmak üzere tüm mekanı kendiniz ve 120 misafire kadar kiralayabilirsiniz. ön giriş.

Shoreditch Studios – Hackney

Shoreditch Studios, ziyaretçilerinizi suskun bırakacak türünün tek örneği bir depodur. Açık tuğla duvarlar, endüstriyel aydınlatma ve göz alıcı mobilyalarla düğün resepsiyonları daha çekici ve romantik hale getiriliyor.

Çiftler, çevredeki gece hayatı bölgesinde arkadaşları ve aileleriyle kutlamaya çıkmadan önce güzel bir törenin ve mükemmel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirler.

Similar Posts