Shopify-UK

Shopify Wielkiej Brytanii .. Jak otworzyć sklep internetowy w Wielkiej Brytanii 2023

Czy chcesz sprzedawać prawdziwe rzeczy w Internecie w Wielkiej Brytanii? Shopify Wielkiej Brytanii to jedna z najlepszych dostępnych możliwości. A założenie konta jest szokująco proste.

Shopify ułatwia firmom handlu elektronicznego sprzedaż swoich produktów online. W tym poście omówimy z Tobą wszystkie kluczowe aspekty.

Shopify Polska

Po co otwierać sklep internetowy w Wielkiej Brytanii?

Wielka Brytania jest najpopularniejszym miejscem zakupów online w Europie. Liczy 65 000 000 mieszkańców i jest piątą co do wielkości gospodarką na świecie.

Wielka Brytania ma bardzo silną i stabilną gospodarkę, co jest jednym z powodów, dla których przedsiębiorcy są tak popularnym miejscem otwierania sklepów internetowych.

Cieszy się również dużym zaufaniem konsumentów, ponieważ kupujący wydają co tydzień ponad 2 miliardy funtów, co czyni go atrakcyjnym rynkiem do sprzedaży produktów.

Brytyjski rynek e-commerce oferuje wiele korzyści dla sprzedawców internetowych, takich jak niska konkurencja, wysoki wskaźnik penetracji telefonów komórkowych i duża prędkość internetu. Czynniki te ułatwiają sprzedaż produktów online w Wielkiej Brytanii niż w innych krajach europejskich.

Założenie sklepu internetowego w Wielkiej Brytanii ma kilka zalet. Pierwszą zaletą jest to, że umożliwi Ci dotarcie do większej liczby osób niż fizyczny biznes. Drugą zaletą jest to, że brak konieczności płacenia za fizyczną lokalizację pozwala zaoszczędzić pieniądze na czynszu i innych wydatkach. Wreszcie, ponieważ nie ma ograniczeń geograficznych, Twoja firma może prosperować.

Możesz również dowiedzieć się, jak sprzedawać do  Stanów Zjednoczonych ,  Kanady i dowolnego innego kraju na świecie, jeśli chcesz.

Anglicy mają silną kulturę zakupów internetowych. Są przyzwyczajeni do kupowania przedmiotów na stronach internetowych i najprawdopodobniej będą również zainteresowani zakupem twoich rzeczy.

Dzięki swoim usługom możesz wysyłać przedmioty na cały świat lub docierać do ludzi w każdym kraju. Zapewni to szybki dostęp do miliardów osób, które staną się potencjalnymi klientami. To pozwoli Ci sprzedawać więcej produktów i zarabiać więcej.

Jak otworzyć sklep Shopify w Wielkiej Brytanii?

Zanim zaczniesz budować swój sklep Shopify Wielkiej Brytanii, musisz najpierw ustalić swoje cele. Sprawdź, czy możesz odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących Twojej firmy.

Jeśli to zrobisz, będziesz w stanie skupić swoją uwagę i przyspieszyć proces stawiania rzeczy.

Należy również zastanowić się, jaka struktura cenowa jest dla Ciebie najlepsza. Nie musisz jednak wybierać planu do czasu wygaśnięcia 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Zdecyduj, jaki rodzaj sklepu założysz

Łatwiej jest założyć sklep Shopify Wielkiej Brytanii, odkrywając klientów, którzy mają szczególne zainteresowania i oferując im produkty, które do nich przemawiają, zamiast próbować oferować szeroki wybór towarów generycznych.

Wybór specjalizacji zapewni również jasny punkt wyjścia, ułatwiając budowanie silnej marki. Wypełnienie luki rynkowej lub potrzeby to doskonała strategia biznesowa.

Wybierz nazwę swojego sklepu

Wybór nazwy firmy jest kluczowy, ale nie poświęcaj jej zbyt wiele czasu. Rozważ prosty i oczywisty przykład.

Generator nazw biznesowych Shopify to fantastyczne narzędzie do tworzenia sklepu internetowego. Ludzie mogą nazwać swoją firmę e-commerce po określonym słowie lub frazie. Narzędzie sugeruje następnie sposoby, w jakie ludzie mogą z niego korzystać. Następnie po prostu przejrzyj opcje i wybierz nazwę, którą chcesz dla swojej firmy.

Utwórz listę od dziesięciu do piętnastu marek. Sprawdź, czy żądana nazwa nie jest już znakiem towarowym i czy jest dla niej dostępny adres a.com.

Użyj domeny dot com, jeśli chcesz, aby Twoja witryna pojawiała się w wyszukiwarkach. Większość profesjonalnych marek również korzysta z tego adresu internetowego.

Shopify posiada funkcję o nazwie Rejestracja nazwy domeny, która może pomóc w znalezieniu dostępnych domen.com. Możesz również sprawdzić koszt domeny, kupić ją i skonfigurować dla swojego sklepu.

Gdy masz stronę firmową, nazwa Twojego sklepu internetowego pojawia się na każdej stronie. Twoja prawna nazwa firmy pojawia się na Twoim rachunku Shopify.

Kroki:

  1. Na swoim koncie Shopify kliknij Ustawienia.
  2. Kliknij link do szczegółów sklepu, aby dowiedzieć się więcej.
  3. Gdy dojdziesz do sekcji Informacje podstawowe, kliknij Edytuj.
  4. Wprowadź nazwę swojego sklepu internetowego oraz prawną nazwę firmy, a następnie kliknij Zapisz.

Otwórz konto Shopify

Osoby, które chcą utworzyć nowy sklep Shopify w Wielkiej Brytanii, mogą rozpocząć tutaj. Nie musisz robić nic więcej, aby rozpocząć korzystanie z Shopify. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto.

Przejdź do witryny Shopify i wybierz opcję Rozpocznij bezpłatny okres próbny. Podaj adres e-mail, hasło i nazwę sklepu dla swojego sklepu.

Pamiętaj, że jeśli nie wymyślisz unikalnej nazwy dla swojej firmy, Shopify nie pozwoli Ci na zakup domeny.

Następnie zostaniesz poproszony o szereg pytań dotyczących Twojej firmy i Twoich danych osobowych.

Po wypełnieniu wszystkich formularzy Shopify przeniesie Cię do panelu administracyjnego. Możesz teraz zacząć przygotowywać swój sklep.

Wybierz i spersonalizuj swój motyw Shopify

Najpierw zdecyduj o projekcie swojego biznesu online i zacznij! Na szczęście sklep Shopify Themes ma mnóstwo darmowych i płatnych motywów.

Po wybraniu motywu dla swojej firmy internetowej możesz dostosować go tak, aby odzwierciedlał Twoją własną tożsamość. Korzystając z edytora motywów w panelu administracyjnym Shopify, możesz zmieniać zawartość i ustawienia motywu w jednym miejscu.

Dostępny jest podgląd motywu, a także pasek boczny lub menu, w którym można dostosować ustawienia motywu w edytorze motywów.

Darmowe motywy mogą wystarczyć, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze. Dzięki bezpłatnemu motywowi możesz zmienić czcionki, kolory, slajdy karuzeli i swoje logo. Możesz także dodawać lub usuwać elementy, zmieniać je i zmieniać ich położenie.

Chociaż darmowe motywy są doskonałe, motywy premium mogą być bardziej kuszące. Profesjonalny szablon będzie miał więcej możliwości, więc warto dołożyć dodatkowe pieniądze, jeśli potrzebujesz dopracować wygląd swojej witryny.

Zoptymalizuj ustawienia swojego sklepu

Musisz wprowadzić kilka poprawek, aby Twój sklep Shopify Wielkiej Brytanii działał i działał. Kliknij przycisk „Ustawienia” z symbolem koła zębatego w lewym dolnym rogu strony Shopify.

Zanim zrobisz cokolwiek innego, przejdź do „Ogólne” i wypełnij wszystkie dane swojego sklepu. Następnie dokonaj płatności.

Skonfiguruj płatności

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, korzystanie z Shopify Payments to mądry pomysł. Umożliwia przyjmowanie kart kredytowych, Google Pay, Shopify Pay, PayPal i innych metod płatności. Rejestracja w Shopify Payments jest prosta. Możesz to zrobić, podając Shopify dane firmy i dane osobowe, a także informacje o produkcie i koncie bankowym.

Skonfiguruj kasę

Shopify umożliwia również przeglądanie i edytowanie ustawień realizacji transakcji. Jako nowy właściciel firmy zaleca się, aby konta klientów były opcjonalne, aby konsumenci mogli dokonywać płatności jako goście.

Twórz polityki, których potrzebujesz

Similar Posts