SWAROVSKI-UK

SWAROVSKI UK … Tam kılavuzunuz 2023

SWAROVSKI UK, mücevher ve parlak hediyeler konusunda İngiltere’nin en ünlü mağazalarından biridir.

Swarovski kristalleri, kuvars, kum, mineral ve kurşun gibi çeşitli malzemelerden üretildikleri için birçok doğal kristalin aksine dayanıklılıklarını ve sabit parlaklıklarını korurlar.

SWAROVSKI İNGILTERE

SWAROVSKI UK Hakkında

SWAROVSKI UK, yüzyılı aşkın bir süredir dünyanın en tanınmış mücevher üreticileri arasında yer almaktadır. SWAROVSKI çok özel bir logoya sahiptir çünkü kuğu logosu, mücevherleri, kristalleri, minyatürleri ve avizeleri gibi tüm dünyada bilinmektedir.

Swarovski Grubu, 1895 yılında şirketin ana kurucusu olan Daniel Swarovski’nin çabalarıyla ortaya çıkmıştır.

Kristalleri insan elinden daha hassas bir şekilde kesebilen elektrikli cam kesme cihazının patenti 1892 yılında Swarovski tarafından alınmıştır. Swarovski şirketi üç yıl sonra Avusturya Alpleri’ndeki küçük bir kasabada kuruldu.

Swarovski, kristal kesmedeki olağanüstü yetkinliği sayesinde mücevher ve moda endüstrilerinde önemli bir oyuncu haline geldi.

Şirket, kristal takılara ve yaratıcı konseptlere olan sarsılmaz tutkusu sayesinde dünyanın en iyi takı ve aksesuar üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Moda sektörü Swarovski kristallerinin yükselişinde Hollywood ile işbirliği yaparak yıldızlara setlerinde mücevherler takarak rol oynamıştır

Swarovski şirketi, aralarında Christian Dior, Coco Chanel ve Balenciaga’nın da bulunduğu modanın en büyük isimlerinden bazılarıyla işbirliği yapmıştır.

Hollywood aktrisleri birbiri ardına Swarovski’den takılar takmaya başladı, ardından bir Swarovski kristali edinme arzusu hızla yayıldı.

SWAROVSKI UK mağazası nasıl bulunur?

Swarovski şirketinin Birleşik Krallık’ta farklı şehirlerde bulunan ve ürünlerini bulabileceğiniz çok sayıda mağazası var.

Bir SWAROVSKI İngiltere mağazası bulmanın en kolay yolu, şirketin resmi web sitesini ziyaret etmek ve ardından size en yakın mağazayı bulmak için konumunuzu kullanmaktır.

Similar Posts