20 بهترین ماهی و چیپس در لندن 2023

بسیاری از رستوران‌های چیپس جعلی لندن با خمیر آبکی و سیب‌زمینی کم‌رنگ به این معنی است که مرغ‌های دریایی سیب زمینی سرخ کرده شما را نمی‌دزدند. ماهی و چیپس ترد و داغ می تواند باعث گریه کسی شود.

چه ماهی کاد، یک جایگزین شگفت‌انگیز وگان، خمیر آبجو کلاسیک ترد، آرد سوخاری تند پانکو، یا سفارشات جانبی بی‌پرده سالووی یا اسکمپی را ترجیح دهید، آن را پیدا خواهید کرد. بیشتر از آنچه نیاز دارید چیپس بخرید و به خوبی آنها را مزه دار کنید. بیست بهترین ماهی و چیپس لندن در لیست ما هستند.

ماهی اند چیپس در لندن

بهترین ماهی اند چیپس در شمال لندن

1. الیور

از آنجایی که Oliver’s بسیار نزدیک به Belsize Park است، منطقی است که تخصص آنها غذای کوبیده باشد. همچنین سالادهای مختلف، ساندویچ های باز و فیله های کبابی وجود دارد. در یک چیپس‌فروشی، استیک ماهی تن کبابی روی سالاد وجود ندارد، نیکوز ضایعات خمیری که در حین سرخ کردن ریخته می‌شوند به افرادی که آنها را درخواست می‌کنند داده می‌شود. خمیر بدون گلوتن در سرخ کن دیگری پخته می شود تا افراد مبتلا به بیماری سلیاک بتوانند با خیال راحت آن را بخورند.

قیمت ماهی، چیپس و سس تارتار 13.95 پوند است.

2. قلاب

در هوک، شما می توانید استراحت کنید، زیرا آنها بر روش های ماهیگیری که برای محیط زیست مفید هستند، تمرکز می کنند. این ماهی با روکش‌های مرسوم مانند تمپورا ریحان یا آرد سوخاری Cajun panko سرو می‌شود و جلبک دریایی خشک روی چیپس‌های ترد و چرب می‌پاشند تا اومامی بیشتری به آن اضافه شود.

قیمت: نسخه کلاسیک 13 پوند قیمت دارد و در پودر سوخاری پانکو پخته می شود و با سس تارتار و چیپس های نمکی با طعم جلبک دریایی پوشانده می شود.

بهترین ماهی اند چیپس در جنوب لندن

3. هفده

به نظر می رسد یک رستوران پاپ آپ مد روز است زیرا لامپ های رشته ای، آبجوهای دست ساز و کاشی های سفید روی دیوارها دارد، اما مانند آشپزخانه مادربزرگ شما است زیرا غذای زیادی دارد و بسیار دنج است. یک ترکیب برنده، مخصوصاً وقتی مواد با چنین دقتی سرخ شوند: حتی حلقه‌های اسکمپی و پیاز که معمولاً نادیده گرفته می‌شوند، تازه، سبک و فوق‌العاده ترد هستند.

قیمت: یک قسمت کاد و چیپس، 13.45 پوند

4. کندی

در M25 فروشگاهی بیشتر از فروشگاه ماهی و چیپس بریتانیایی نخواهید یافت. چیپس های خوشمزه اینجا بلافاصله بعد از 10 دقیقه بخارپز شدن در راه خانه، از روزنامه می خورند. این به شدت اجرا نمی شود، بنابراین می توانید برای شروع وقت خود را صرف کنید و به گفتگوی پر جنب و جوش کارکنان گوش دهید.

قیمت: یک قسمت بزرگ کاد و چیپس، 10 پوند

بهترین ماهی اند چیپس در شرق لندن

5. ساتن و پسران

Similar Posts